Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen bordje, 1910
Resultaat: 20 EUR

Oud platelen bordje met bloemdecor verso AX en een haan afgebeeld ca. 1930 ø16cm. Cond.: G

Kristallen kan + 6 onderzetters
Resultaat: 20 EUR

Kristallen kan en 6 kristallen onderzetters, ruit- en amandelgeslepen schenkkan 18xø13cm. en zes ruitgeslepen onderzetters ø9cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G

8 Oude tegels
Resultaat: 20 EUR

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

Diverse Engelse kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...

Divers kristal/glas
Resultaat: 20 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M

Aardewerk windlicht
Resultaat: 20 EUR

Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Terracotta beeldengroep
Resultaat: 19 EUR

Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U

Doopkleedje + Broche
Resultaat: 18 EUR

Antiek gekantklost doopkleedje ca. 1900 (50cm.) en een broche van bont en leer (8x7cm.)

7 Munten 1/2 cent 1901-1914
Resultaat: 18 EUR

Zeven munten van 1/2 cent Nederland. Jaartallen 1901,1903,1906,1909,1911,1912,1914. Meeste munten in ZF kwaliteit of hoger.

5 Cent 1933 (ZF+)
Resultaat: 18 EUR

Munt van 5 cent uit 1933 in ZF+ conditie.

1 Gulden 1908 (ZF)
Resultaat: 18 EUR

Munt van 1 gulden uit 1908 (Nederland) in ZF conditie.

2 Imari sierborden
Resultaat: 18 EUR

Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R

5 Cent 1909 (P-)
Resultaat: 17,5 EUR

Munt van 5 cent uit 1909 in P- conditie.

Diverse Nederlandse munten 1901-1955
Resultaat: 17,5 EUR

Kavel van 19 Nederlandse munten. 1 Munt van 1/2 Cent uit 1912. 9 Munten van 1 cent uit 1901, 1916, 1916, 1922, 1922, 1922, 1925, 1938 en 1941. 1 Zinken munt uit 1942 (ZF), 1 Munt van 2,5 cent uit 1905...

3 Munten 5 cent 1850-1863
Resultaat: 16 EUR

Drie munten van 5 cent uit 1850 (ZF), 1862 (ZF+) en 1863 (ZF)

Parel/peridot collier
Resultaat: 15 EUR

Collier van gefacceteerde peridot en 1 kweekparel. L 42-47 cm., sluiting zilver 925/000

Ketting met abalone hanger
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver 925/000 waaraan een abalone hanger, 21x23 mm. L.45 cm.,ca.6gr.

Ketting zilv.engel
Resultaat: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Landkaart Overijssel
Resultaat: 15 EUR

Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M

Theo Ros, eigendruk
Resultaat: 15 EUR

Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U

Ingrid van Bergen
Resultaat: 15 EUR

Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U

Wilthuis, Litho 1966
Resultaat: 15 EUR

Gesigneerd Wilthuis 1966, Medea, lithografie op papier 56x50cm. Cond.: U

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Electronische sigarenaansteker
Resultaat: 15 EUR

Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G

Atlas
Resultaat: 15 EUR

Grote Elsevier atlas deel II copyright 1950 in zeer goede staat 35x31cm. Cond.: U

8 Blikken, 7x Droste
Resultaat: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Metalen staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne metalen staande lamp 5-lichts. H.: 165cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

IJskoeler
Resultaat: 15 EUR

Duitse Art Deco zilverkleurige ijskoeler "Original Alfi Western Germany" 26xø15cm. Cond.: G

2 Staande kandelaars
Resultaat: 15 EUR

2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G

Ingelegd lepeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G

Gasbrander Barthel
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse koperen gasbrander ca. 1900 van het merk G. Bärthel 19x22x19cm. Cond.: G

Hoedendoos + 2 hoeden
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Vliegtuig, bronskleur
Resultaat: 15 EUR

Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U

16 Kerkboekjes
Resultaat: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G

25G 1979 Nederlandse Antillen
Resultaat: 15 EUR

25 Gulden munt uit 1979 van de Nederlandse Antillen "Unicef" in proof condotie met doosje en certificaten. 925/000 27gr.

50 Gulden 1988
Resultaat: 15 EUR

50 Gulden munt uit 1988 in doosje van 's Rijksmunt Utrecht.

5 Cent 1876 (P)
Resultaat: 15 EUR

Munt van 5 cent uit 1876 in P conditie.

10 Cent 1915 (ZF)
Resultaat: 15 EUR

Munt van 10 cent uit 1915 in ZF conditie.

5 Munten 1/2 Gulden 1921-1930
Resultaat: 15 EUR

Vijf munten van 1/2 gulden uit 1921, 1922, 1928, 1929 en 1930 (P).

Fünf Mark uit 1908
Resultaat: 15 EUR

Munt van Fünf Mark uit 1908 Duitsland.

2 Zilveren munten
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren munten. 1x 20 Francs Frankrijk uit 1934 en 1 Zilveren munt met opschrift "Ludovicus Bavariae Rex"

Keramische klok
Resultaat: 15 EUR

Antieke Hollandse keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G

2 Notenhouten tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

Indisch plantentafeltje
Resultaat: 15 EUR

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

3 Tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Resultaat: 15 EUR

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed 230x162cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Resultaat: 15 EUR

Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Resultaat: 15 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Antiek beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot antiek beeld ca. 1900 van compositie met marmeren voet, gesigneerd L. Guillemy. Beschadigd aan de handen en de marmeren voet 48x20x15cm. Cond.: R

Pronkvaasje ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Antiek Jugendstil vaasje (compositie) Frankrijk ca. 1900 op marmeren voet 20x10x10cm. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos Maastricht aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3 Vazen
Resultaat: 15 EUR

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

7 Antieke tegels in lijst
Resultaat: 15 EUR

7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Dekseldoos pors.
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Art Deco dekseldoos Arzberg/Bayern ca. 1920-1930. Rondom gedecoreerd met bloemen en oranje banden 16xø16,5cm.

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

10 Cent 1927 (P+)
Resultaat: 14 EUR

Munt van 10 cent uit 1927 in P+ conditie.

1/2 Gulden 1919 (ZF/P)
Resultaat: 14 EUR

Munt van 1/2 gulden uit 1919 in ZF/P conditie.

7 Munten van 1/2 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 14 EUR

Zeven munten van 1/2 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (FDC-), 1916 (ZF/P), 1932 (PR-), 1933 (ZF), 1934 (FDC), 1936 (FDC) en 1945 (P/FDC)

12 Persoons servies
Resultaat: 14 EUR

12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Zilv.ring met jade
Resultaat: 13 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met jade, ø 58, Br.17 mm., ca.31 gr.

Parel broche zilver
Resultaat: 12 EUR

Broche zilver 925, bezet met 10 parels, 19.8 gr.

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

16 Delen glas/kristal
Resultaat: 12 EUR

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

11 kopjes en 6 schoteltjes
Resultaat: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

Parel broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, bezet met 5 parels, 9.6 gr.

Parel broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, bezet met 8 parels. 13.5 gr.

Armband zilver
Resultaat: 10 EUR

Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.

Zilv.ring+oorst.
Resultaat: 10 EUR

Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.

Crawford
Resultaat: 10 EUR

Eileen Crawford, 20e eeuw, aquarel op papier, "Altea", 17x23cm. Cond.: U

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Kraanpot tin
Resultaat: 10 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Diverse modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse modesieraden

2 Kandelaars + beeldje
Resultaat: 10 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G

Beddepan
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G

Gietijzeren fotolijst
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G

6 Bronzen vleespinnen
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bronzen vleespinnen met muzikanten als voorstelling 20e eeuw 38cm. Cond.: G