Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

3 Delen koperwerk o.a; 1x koperen telefoon (recent nog gebruikt), 1x messing strijkijzer met houten handgreep en een grote roodkoperen Griekse waterketel.

Messing ketel ca. 1860
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Resultaat: 10 EUR

1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...

1/2 cent 1900 Nederland
Resultaat: 10 EUR

Eerste type 1/2 cent 1900 Nederland, in erg goede conditie.

1 Cent 1900
Resultaat: 10 EUR

1 Cent Nederland uit 1900 in P conditie.

1 Cent 1924 (F/ZF)
Resultaat: 10 EUR

1 Cent uit 1924 in F/ZF conditie.

1 Cent 1931 (P)
Resultaat: 10 EUR

1 Cent uit 1931 in P conditie.

2,5 Cent 1912
Resultaat: 10 EUR

Munt van 2,5 Cent uit 1912 in erg goede conditie.

4 Munten 2,5 cent 1903-1906
Resultaat: 10 EUR

Vier munten van 1 cent uit 1903 (ZF+), 1904 (ZF), 1905 (P) en 1906.

2 Munten 5 cent 1907-1908 (ZF)
Resultaat: 10 EUR

Twee munten van 5 cent uit 1907 (ZF) en 1908 (ZF).

47 Munten 5 cent 1948-1979
Resultaat: 10 EUR

47 Munten van 5 cent uit 1948, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1969 (haan), 1969 (vis), 1970, 2x 1970 (jaartal dichter bij de 5), ...

2 Munten 10 cent 1917-1918
Resultaat: 10 EUR

Twee munten van 10 cent uit 1917 (PR+) en 1918 (P/FDC).

10 Cent 1921 (P)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1921 in P conditie.

2 Munten 1944 (FDC)
Resultaat: 10 EUR

Twee munten van 10 cent uit 1944 (P+E FDC) en 1944 (S+E P/FDC)

45 Munten van 10 cent 1941-1992
Resultaat: 10 EUR

45 Munten (waarvan 3 zinken) van 10 cent uit 1941 (zink P), 1942 (zink P), 1943 (zink ZF), 1948, 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1...

25 Cent 1925
Resultaat: 10 EUR

Munt van 25 cent uit 1925.

3 Munten zink 25 cent 1941-1943
Resultaat: 10 EUR

Drie zinken munten van 25 cent uit 1941, 1942 en 1943 (P).

11 Munten 25 cent 1917-1948
Resultaat: 10 EUR

Elf munten van 10 cent uit 1917, 1918, 1928, 1939, 1940 (P druiven), 1941, 1941 (Palm), 1943 E, 1943, 1944 E, 1948.

8 Munten van 2,5 gulden 1978-1985 (Ned. Ant.)
Resultaat: 10 EUR

Acht munten van 2,5 gulden (Nederlandse Antillen) uit 1978 (P/FDC), 1979 (FDC), 1980 Jul.(FDC), 1980 Beatrix (FDC), 1981 (FDC), 1982 (FDC), 1984 (FDC) en 1985 (FDC)

1/2 Gulden 1910
Resultaat: 10 EUR

Munt van 1/2 gulden Nederland uit 1910.

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Donker gebeitst 70x70x17cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Voetenbankje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G

Doos aardewerk/porselein
Resultaat: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

Fruittester
Resultaat: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen figuren 20e eeuw in kledendracht van de 18e eeuw. 31cm. en 32cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U

3 Delen Arabia Finland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G

Mosa koffiekan
Resultaat: 10 EUR

Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G

Blauw Chinese schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G

Chinees blauw schoteltje
Resultaat: 10 EUR

Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.

2 Aardewerken wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G

2 Borden + kinderservies
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U

Makkum bord
Resultaat: 10 EUR

Delfts bont bord in de Makkumse stijl 70-er jaren. Bloemen op vaas motief in het midden ø28cm. Cond.: G

3 Limoges borden
Resultaat: 10 EUR

3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 10 EUR

Diverse kristallen glazen(17 delen) 20e eeuw. Cond.: U

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

3 Delen porselein. 1x Platelen vaasje Arnhem Holland genummerd 295 Cond.: G. 1x Groen platelen opengewerkt bonbonschaaltje gemerkt Zenith Gouda Holland 4xø12,5cm. (klein haarscheurtje). 1x Platelen v...

3 Munten 1/2 cent 1915-1917
Resultaat: 9 EUR

Drie munten van 1/2 cent Nederland van de jaartallen 1915, 1916, 1917. Alle munten in ZF conditie of beter.

7 Munten 1/2 cent 1928-1940
Resultaat: 9 EUR

Zeven munten van 1/2 cent uit de jaartallen 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, en 1940. Alle munten in ZF of P conditie.

34 Munten 1 cent 1948-1980
Resultaat: 9 EUR

34 Munten van 1 cent uit 1948, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1966 (met groter jaartal), 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973...

38 Herdenkingsstuivers 1967-1980
Resultaat: 9 EUR

38 Munten (Herdenkingsstuivers). 5x Herdenkingsstuiver 1980 Beatrix-Claus 30-04-1980. 5x Herdenkingsmunt Beatrix 1980, 5x Herdenkingsstuiver W. Alexander 1967. 5x Herdenkingsstuiver Johan Friso 1968 e...

10 Cent 1926 (ZF/P)
Resultaat: 9 EUR

Munt van 10 cent uit 1926 in ZF/P conditie.

2 Munten 10 cent 1942-1943
Resultaat: 9 EUR

Twee munten van 10 cent uit 1942 (P + P) en 1943.

3 Munten Zeeland "Duiten" 1745-1787
Resultaat: 9 EUR

3 Munten Zeeland "Duiten" 1745-1787

20 Munten 5 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

Twintig Munten van 5 cent (Nederlandse Antillen) uit 1957 (PR), 1962 (FDC), 1963 (PR), 1965 (FDC), 1967 (FDC), 1970 (FDC), 1971 (FDC), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (P/FDC), 1978 (FDC), 1...

22 Munten 1/4 gulden en 25 cent 1957-1990 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

22 Munten (Nederlandse Antillen) waarvan 8 munten van 1/4 gulden uit 1957 (ZF), 1960 (ZF+), 1962 (ZF), 1963 (ZF), 1965 (P/FDC), 1967 (ZF/P), 1967 ster (PR), 1970 (FDC). 14 Munten van 25 cent uit; 1970...

2,5 Gulden 1964 (Ned. Ant.)
Resultaat: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Nederlandse Antillen) uit 1964

2,5 Gulden 1944 (P) Suriname
Resultaat: 9 EUR

Munt van 2,5 gulden (Suriname) uit 1944 in P conditie.

16 Munten 1 cent 1857-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 9 EUR

Zestien munten (Nederlands Indië) van 1 cent uit 1857 (ZF+), 1896 (FR/ZF), 1897 (ZF-), 1898 (PR/FDC), 1914 (ZF/PR), 1920 (PR+), 1926 (ZF), 1929 (ZF/P), 1936 (ZF+), 1937 (ZF+), 1938 (ZF), 1939 (ZF), 19...

Wekkertje
Resultaat: 8 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 5 EUR

J. van de Linde, aquarel op papier, La Serre La Begonie 60x45cm. Cond.: G

Tara, vrouwelijk naakt
Resultaat: 5 EUR

Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Klapstoeltje
Resultaat: 5 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 5 EUR

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

Koffiepot
Resultaat: 5 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

3 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Bloemenhanger
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G

Divers kristal/glas
Resultaat: 5 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

3 Miniatuurtjes
Resultaat: 4 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

21 Munten 2,5 gulden 1969-1992
Resultaat: 3 EUR

21 Munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1969, 1970, 1971, 1972, 1978, 2x 1979 (1x FDC), 2x 1980, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 2x 1988, 1989, 1990 (UNC), 1991 (UNC), 1992 (UNC)

5 Cent 1980 Misslag
Resultaat: 2 EUR

Munt van 5 cent uit 1980, misslag.

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Resultaat: 1 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G