3 Delen koperwerk o.a; 1x koperen telefoon (recent nog gebruikt), 1x messing strijkijzer met houten handgreep en een grote roodkoperen Griekse waterketel.
Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U
1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...
Eerste type 1/2 cent 1900 Nederland, in erg goede conditie.
Vier munten van 1 cent uit 1903 (ZF+), 1904 (ZF), 1905 (P) en 1906.
47 Munten van 5 cent uit 1948, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1969 (haan), 1969 (vis), 1970, 2x 1970 (jaartal dichter bij de 5), ...
Twee munten van 10 cent uit 1917 (PR+) en 1918 (P/FDC).
Twee munten van 10 cent uit 1944 (P+E FDC) en 1944 (S+E P/FDC)
45 Munten (waarvan 3 zinken) van 10 cent uit 1941 (zink P), 1942 (zink P), 1943 (zink ZF), 1948, 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1...
Drie zinken munten van 25 cent uit 1941, 1942 en 1943 (P).
Elf munten van 10 cent uit 1917, 1918, 1928, 1939, 1940 (P druiven), 1941, 1941 (Palm), 1943 E, 1943, 1944 E, 1948.
Acht munten van 2,5 gulden (Nederlandse Antillen) uit 1978 (P/FDC), 1979 (FDC), 1980 Jul.(FDC), 1980 Beatrix (FDC), 1981 (FDC), 1982 (FDC), 1984 (FDC) en 1985 (FDC)
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Donker gebeitst 70x70x17cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G
2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
2 Porseleinen figuren 20e eeuw in kledendracht van de 18e eeuw. 31cm. en 32cm. Cond.: G
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U
Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G
Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G
Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G
Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.
2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G
2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U
Delfts bont bord in de Makkumse stijl 70-er jaren. Bloemen op vaas motief in het midden ø28cm. Cond.: G
3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G
3 Delen porselein. 1x Platelen vaasje Arnhem Holland genummerd 295 Cond.: G. 1x Groen platelen opengewerkt bonbonschaaltje gemerkt Zenith Gouda Holland 4xø12,5cm. (klein haarscheurtje). 1x Platelen v...
Drie munten van 1/2 cent Nederland van de jaartallen 1915, 1916, 1917. Alle munten in ZF conditie of beter.
Zeven munten van 1/2 cent uit de jaartallen 1928, 1930, 1934, 1936, 1937, 1938, en 1940. Alle munten in ZF of P conditie.
34 Munten van 1 cent uit 1948, 1950, 1951, 1952, 1953, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966, 1966 (met groter jaartal), 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973...
38 Munten (Herdenkingsstuivers). 5x Herdenkingsstuiver 1980 Beatrix-Claus 30-04-1980. 5x Herdenkingsmunt Beatrix 1980, 5x Herdenkingsstuiver W. Alexander 1967. 5x Herdenkingsstuiver Johan Friso 1968 e...
Twintig Munten van 5 cent (Nederlandse Antillen) uit 1957 (PR), 1962 (FDC), 1963 (PR), 1965 (FDC), 1967 (FDC), 1970 (FDC), 1971 (FDC), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (P/FDC), 1978 (FDC), 1...
22 Munten (Nederlandse Antillen) waarvan 8 munten van 1/4 gulden uit 1957 (ZF), 1960 (ZF+), 1962 (ZF), 1963 (ZF), 1965 (P/FDC), 1967 (ZF/P), 1967 ster (PR), 1970 (FDC). 14 Munten van 25 cent uit; 1970...
Munt van 2,5 gulden (Suriname) uit 1944 in P conditie.
Zestien munten (Nederlands Indië) van 1 cent uit 1857 (ZF+), 1896 (FR/ZF), 1897 (ZF-), 1898 (PR/FDC), 1914 (ZF/PR), 1920 (PR+), 1926 (ZF), 1929 (ZF/P), 1936 (ZF+), 1937 (ZF+), 1938 (ZF), 1939 (ZF), 19...
Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G
6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G
3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G
21 Munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1969, 1970, 1971, 1972, 1978, 2x 1979 (1x FDC), 2x 1980, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 2x 1988, 1989, 1990 (UNC), 1991 (UNC), 1992 (UNC)
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G