Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse secretaire
Resultaat: 275 EUR

Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.

Eiken secretaire
Resultaat: 275 EUR

Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.

5 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G

Dekselbus Spaans zilver
Resultaat: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

Jugendstil klok
Resultaat: 270 EUR

Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...

Duitse gewichten regelateur
Resultaat: 260 EUR

Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G

4 Stoelen
Resultaat: 260 EUR

Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G

Saffier brilj.ring WG
Resultaat: 250 EUR

Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefacceteerde saffieren, 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05crt. W/SI ø 53, 6.0 gr.

Zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U

Ring GG/WG brilj.
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 750/000 bezet met een briljant 0.06 crt. Ø 55.

Zilveren suiker- en melkkan
Resultaat: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

W. van Norden
Resultaat: 250 EUR

Wim van Norden (1883 Amsterdam), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerderij en figuren 60x80cm. Cond.: U

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...

Dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G

6 Biedermeier stoelen 1780
Resultaat: 250 EUR

Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Engelse buffetkast
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...

Secretaire 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U

Meissen soepterrine
Resultaat: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

Kanton vaas
Resultaat: 250 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Mechels dressoir
Resultaat: 240 EUR

Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G

Schilderij, B.H. Bolink
Resultaat: 235 EUR

Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G

Italiaanse vitrine
Resultaat: 235 EUR

Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U

Bronzen brievenstandaard
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 225 EUR

Gasteiger ca. 1930 Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 41x57cm. Cond.: R

Hollandse eiken kast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G

Melkkannetje
Resultaat: 225 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U

100 Kina 1975, goud
Resultaat: 220 EUR

100 Kina (Papua New Guinea) gouden munt uit 1975 in proof conditie. 900/000, 9,57 gram. Geheel met originele doos en certificaten. Cond.: Proof

2x Gouden 300 GLD munt 1980
Resultaat: 220 EUR

Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.

2x Gouden 300 GLD munt 1980
Resultaat: 220 EUR

Twee gouden munten van 300 gulden uit 1980 van de Nederlandse Antillen. Munten zijn 900/000 en wegen per stuk 5,04 gram.

Kluis
Resultaat: 220 EUR

Grote zware kluis gemaakt door de firma G. van Berkel te Gouda ca. 1990 in zeer goede staat. Met origineel slot en sleutel 103x59x76cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Resultaat: 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Diverse serviesdelen
Resultaat: 220 EUR

22 Delen Herend porselein Hongarije. 17 Borden ø23cm. 1x Botervloot 11xø18cm. 3x Vleesschalen (36x26cm. 32x29cm. en 36x16cm.) en 1x Juskom 9x16x24cm.

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

1-Gewichts regelateur
Resultaat: 210 EUR

Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.

Empire secretaire
Resultaat: 210 EUR

Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

Zilveren kelk
Resultaat: 200 EUR

Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.

Theebus, zilv. dop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden zakhorloge ca. 1920 585/000 van het merk Lepina ø4,8cm. Origineel Cond.: G

Schilderij, J. Knikker junior
Resultaat: 200 EUR

Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G

F. Baaijens
Resultaat: 200 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U

2 Empire vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U

Kroonluchter
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G

Comtaise
Resultaat: 200 EUR

Antieke Frans comtaise ca. 1880 met emaille wijzerplaat en mooi uitgewerkte toog. Voorstelling van een jager met hond. Originele harpslinger 41x26x14cm.

Danziger bijzettafel
Resultaat: 200 EUR

Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.

Opzetvitrine
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U

2 Dekselpotjes, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse dekselpotjes geheel gedecoreerd met figuren 9,5xø7,5cm. Cond.: G

5 Chinese miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

Mahoniehouten secretaire
Resultaat: 190 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G

Ets, Marius Bauer
Resultaat: 185 EUR

Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....

100 Balboa 1975, goud
Resultaat: 185 EUR

Gouden munt (900/000) van 100 Balboa uit 1975 (Panama). Compleet in origineel etui en in proof conditie. Gewicht 8,16 gram. Cond.: Proof

Globus
Resultaat: 180 EUR

Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.

Marmeren klokkenstel ca. 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G

Grunderzeit eiken kast
Resultaat: 180 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G

Beeld, boerenvrouw
Resultaat: 180 EUR

Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G

Pijpvaasje, 17e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 18e eeuws Chinees pijpvaasje met een afbeelding van een draak 17xø9cm. Cond.: G

Meissen mocca servies
Resultaat: 180 EUR

15-Delig Meissen moccaservies (6-persoons), gemerkt 1952-1960 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemen.

Meissen servies
Resultaat: 180 EUR

37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Ko...

Oorstekers WG
Resultaat: 175 EUR

Oorstekers WG 750/000 bezet met briljant ca.0.25 crt.,1.5cm., 2.4 gr.

Schilderij, 19e eeuws
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 175 EUR

J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Resultaat: 175 EUR

Bert Henri Bolink (1876 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, bosgezicht met figuren 43x33cm. Cond.: U

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Vierdeurs buffetkast
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Mahoniehouten secretaire
Resultaat: 175 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...

2 Fam. Rose bordjes
Resultaat: 175 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Fam. Rose bordjes 18e eeuw met bloemdecor ø16,5cm. Cond.: U

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

10 Gulden Goud 1889 (ZF/P)
Resultaat: 170 EUR

Munt van 10 gulden (goud) uit 1889 (Nederland) in ZF/P conditie.

Eiken wandtafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Zilveren sigaretten etui
Resultaat: 160 EUR

Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G

F. Baaijens
Resultaat: 160 EUR

Frans Baayens (1896 Enschede), olieverf op linnen, de bommelas bij Buurse 50x70cm. Cond.: G

Monogram H.R., Bad Bentheim
Resultaat: 160 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, kasteel Bad Bentheim (naar Ruysdael) 100x70cm. Cond.: U

100 Dollar 1975, goud
Resultaat: 160 EUR

Gouden 100 dollar munt British Virgin Islands uit 1975 in proof conditie. 900/000, 7,10 gram. Compleet in originele doos. Cond.: Proof

Marmeren pendule, cavalrie
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Resultaat: 160 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 160 EUR

Bronzen beeld voorstellend een geit (naar voorbeeld van P. Picasso) 21e eeuw. Geheel met zwart marmeren voet 36x35x18cm. Cond.: G

Ivoren doosje
Resultaat: 160 EUR

Antiek ivoren doosje op bolpootjes 19e eeuw. Chinees of Japans met origineel slot. 3 Haarscheuren 4,5x8x12,3cm. Cond.: G

Mokka servies
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen moccaservies Herend,20e eeuw, bestaande uit; 8 kop&schotels, koffiekan, suikerpot en melkkan. Hongarije, decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

Tas met zilv. beugel + ketting
Resultaat: 150 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren visbestek
Resultaat: 150 EUR

12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U

12 Zilveren theelepeltjes
Resultaat: 150 EUR

12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.

Schilderij, P. Smidt
Resultaat: 150 EUR

P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, gouache
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, paardekar op het land 33x50cm. Cond.: G

C. Wesselink
Resultaat: 150 EUR

Chr. Wesseling ca. 1900, olieverf op linnen, boer bij schaapskooi 51x35cm. Cond.: G