H.F. de Grijs 1916 (1866 - 1933 Almelo), houtskool op papier, dansend op een feest 57x31cm. Cond.: U
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 40x50cm. Cond.: G
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G
Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.
Gouden munt van 100 gulden (Suriname) uit 1976 in FDC conditie
Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G
Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G
Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G
Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G
Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.
Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G
Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G
Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U
Jugendstil vaaspendule ca. 1900 geëmailleerd. Rijkelijk gedecoreerd met bloemdecor in zweepslag motief. Bronzen voet en sierwerk in uitmuntende staat. Porseleinen wijzerplaat 56x26x17cm. Cond.: U
Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G
Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G
Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
Antieke bronzen vuurvegulde Franse pendule ca. 1900 met porseleinen wijzerplaat in Louis Quinze stijl. Voorstelling van een staande jongen naast de pendule met rocailles 24x22x12cm. Cond.: G
Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G
Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U
Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.
Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.
Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.
D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G
18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U
Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G
Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G
Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...
Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G
Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
Negen zilveren munten van 10 Francs Frankrijk uit 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972 en 1973
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G
Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.
Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U
Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G
Drie Chinese schoteltjes ca. 1700 Kang Gy, gedecoreerd met figuren. Minimale randschade ø10cm.
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R
Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U
3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.
G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G
Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U
Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G
Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G
"Republic of panama proof set" uit 1975 bestaande uit 9 munten waarvan 3 zilveren. De 20 Balboa munt is 1 van de grootste munten van 925/000 ooit gemaakt (61mm.) en weegt 129,59gr. 5 Bolboa (925/000 3...
Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1929 (ZF-), 1930 (ZF), 1931 (ZF-), 1932 (ZF-), 1933 (ZF), 1937 (ZF), 1938 (ZF), 1939 (ZF) en 1943.
Tien zilveren munten van 50 Shilling uit 1963, 1964, 1965, 1969, 1970, 1970, 1970, 1972, 1972, 1976. Diverse uitvoeringen.
Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
18e Eeuwse Fam. Rose kom. Buitenkant gedecoreerd met bloemen. Binnenkant aan de rand gedecoreerd met guirlandes en bloemen. Kom heeft 1 haarscheurtje 8,5xø19cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R
Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
Twee handgemaakte slavenarmbanden en choker van zilver (vermoedelijk India). Gewicht slavenarmbanden ca. 150gr. Gewicht choker ca. 245gr.
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G
Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G