Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, H.F. de Grijs
Resultaat: 150 EUR

H.F. de Grijs 1916 (1866 - 1933 Almelo), houtskool op papier, dansend op een feest 57x31cm. Cond.: U

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 150 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 40x50cm. Cond.: G

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 150 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Duits jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R

5-Delig tuinset
Resultaat: 150 EUR

5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G

MonkeeMobile, Japan
Resultaat: 150 EUR

Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.

100 Gulden (goud) 1976 (FDC) (Suriname)
Resultaat: 150 EUR

Gouden munt van 100 gulden (Suriname) uit 1976 in FDC conditie

Vrijslinger
Resultaat: 150 EUR

Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 150 EUR

Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Resultaat: 150 EUR

Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G

Bronzen dame, staand
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G

4 Gebaksbordjes
Resultaat: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Chinees trekpotje
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G

Dame op schildpad
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G

Hanger met bloedkoraal
Resultaat: 140 EUR

Hanger GG 585/000 met een bloedkoraal. L.5 cm., 4 gr.

Horloge 14ct.
Resultaat: 140 EUR

Gouden Zwitsers horloge 585/000. 23cm. Klokje: 2,3x3cm.

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

Stoof met inlegwerk
Resultaat: 140 EUR

Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.

Eethoek
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G

Bronzen denker, skelet
Resultaat: 140 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G

12 Kop en schotels
Resultaat: 140 EUR

Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G

A. van Leeuw, strandgezicht
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, olieverf stilleven
Resultaat: 135 EUR

Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U

Jugendstil vaas
Resultaat: 135 EUR

Jugendstil vaaspendule ca. 1900 geëmailleerd. Rijkelijk gedecoreerd met bloemdecor in zweepslag motief. Bronzen voet en sierwerk in uitmuntende staat. Porseleinen wijzerplaat 56x26x17cm. Cond.: U

Biedermeier naaitafel
Resultaat: 135 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G

Bronzen adelaar
Resultaat: 135 EUR

Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vriendschap
Resultaat: 135 EUR

Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 130 EUR

Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G

2 Ikonen ca. 1860
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke ikonen ca. 1870 op beuken paneel. Polychrome beschildering (wormgaatjes) 18x14,5cm. en 18x13cm. Cond.: G

10 Popjes
Resultaat: 130 EUR

Kavel van 10 diverse popjes.

2 Schildpadpopjes
Resultaat: 130 EUR

2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.

Pendule
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen vuurvegulde Franse pendule ca. 1900 met porseleinen wijzerplaat in Louis Quinze stijl. Voorstelling van een staande jongen naast de pendule met rocailles 24x22x12cm. Cond.: G

Strak halve maan tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G

Spaanse panelenkast
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G

Bronzen beeld De Denker, skelet
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Buste vrouw
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 130 EUR

Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.

Granaat armband, gouden slot
Resultaat: 125 EUR

Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.

D. Pelotti
Resultaat: 125 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Tilly Moes, bloemstuk
Resultaat: 125 EUR

Tilly Moes ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 60x40cm. Cond.: G

Landkaart 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse landkaart "Imperium Romano - German Schema VI", gravure op papier 55x36cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje met hekje
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G

Eetkamertafel
Resultaat: 125 EUR

Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G

Tafel, brons beslag
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...

Eiken hoekkast
Resultaat: 125 EUR

Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw bovendeel met glas, onderkant met deur. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G

Copier Leerdam, schaal
Resultaat: 125 EUR

Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

9 Munten 10 Francs Frankrijk, zilver
Resultaat: 122 EUR

Negen zilveren munten van 10 Francs Frankrijk uit 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1970, 1971, 1972 en 1973

12 Delen zilver
Resultaat: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Silverplated Tiffany schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.

Aquarel, Jina
Resultaat: 120 EUR

Jina ca. 1920, aquarel op papier, koningin in Art Nouveau stijl 20x30cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra
Resultaat: 120 EUR

Jelle Hoogstra '93 (1924 Leeuwarden - 2003), gemengde techniek op papier, vier vrouwen Cond.: U

Bronzen wandlamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U

Oud tafelklokje
Resultaat: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Mahoniehouten boekenkastje
Resultaat: 120 EUR

Oud Engels mahoniehouten fineer boekekastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 187x103x43cm. Cond.: G

3 Chinese schoteltjes
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese schoteltjes ca. 1700 Kang Gy, gedecoreerd met figuren. Minimale randschade ø10cm.

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

3 Zilveren portemonnees
Resultaat: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Granaten ring
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met een granaat. ø55, 4 gr.

Zilveren juslepel
Resultaat: 110 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

Schilderij, Assenberg
Resultaat: 110 EUR

G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G

Jan van Rhijnnen
Resultaat: 110 EUR

Jan van Rhijnnen (Den Haag 1859 - 1927), aquarel op papier, waterkant met eenden 38x55cm. Cond.: U

Jonge edele, Duits
Resultaat: 110 EUR

Miniatuurportret van een jonge militair 19e eeuw (Duitsland - Oostenrijk). Onduidelijk gesigneerd (D. Isabey?) 9x7cm. Cond.: G
Zoon van Napoleon, hertog von Reichstadt

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 27,5x37,5cm. Cond.: G

Stal interieur met koe
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, liggende koe in stal 36x27cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

2 Poppen
Resultaat: 110 EUR

Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G

6 Poppen
Resultaat: 110 EUR

6 Poppen, origineel gekleed, porseleinen hoofd, stenen lichaam met pruik. Krullen en slaapogen 15cm. 1x Negerbaby 30cm. 1x Geheel porseleinen 13cm. COnd.: G

Panama 1975 Proof set
Resultaat: 110 EUR

"Republic of panama proof set" uit 1975 bestaande uit 9 munten waarvan 3 zilveren. De 20 Balboa munt is 1 van de grootste munten van 925/000 ooit gemaakt (61mm.) en weegt 129,59gr. 5 Bolboa (925/000 3...

9 Munten 2,5 gulden 1929-1943
Resultaat: 110 EUR

Negen munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1929 (ZF-), 1930 (ZF), 1931 (ZF-), 1932 (ZF-), 1933 (ZF), 1937 (ZF), 1938 (ZF), 1939 (ZF) en 1943.

10 Zilveren munten 50 Shilling
Resultaat: 110 EUR

Tien zilveren munten van 50 Shilling uit 1963, 1964, 1965, 1969, 1970, 1970, 1970, 1972, 1972, 1976. Diverse uitvoeringen.

Kolompendule ca. 1910
Resultaat: 110 EUR

Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G

Half rond tafeltje op klauwpoten
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Bronzen dame, liggend
Resultaat: 110 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G

Dame, golfen
Resultaat: 110 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

6 Chinees blauwe bordjes
Resultaat: 110 EUR

6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.

Familie Rose kom, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Fam. Rose kom. Buitenkant gedecoreerd met bloemen. Binnenkant aan de rand gedecoreerd met guirlandes en bloemen. Kom heeft 1 haarscheurtje 8,5xø19cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antiek 18e eeuws porseleinen trekpotje met bonte voorstelling van Chinese figuren in landschap. Scheurtje in het handvat en chips van het deksel. 15xø11cm. Cond.: R

Vestzakhorloge
Resultaat: 105 EUR

Engels zilveren zakhorloge, snek ca. 1780. Gesigneerd DD Neveren London met binnen- en buitenkast. Spil en ketting gebroken.

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Boterstolp, zilv. knop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen boterstolp met zilveren knop 12x12cm. Cond.: R

Ring
Resultaat: 100 EUR

Rozetring GG bezet met briljant, ø 51

Zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee handgemaakte slavenarmbanden en choker van zilver (vermoedelijk India). Gewicht slavenarmbanden ca. 150gr. Gewicht choker ca. 245gr.

Schilderijte op ivoor
Resultaat: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

S. Raul, dame op ezel
Resultaat: 100 EUR

S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, McKenna
Resultaat: 100 EUR

Mc. Kenna 20e eeuw, olieverf op linnen, Ierse paardenmarkt 40x50cm. Cond.: U

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G

Franse kachel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G