Ovale hanger GG 750/000 met briljant 0.48 crt. en een ovale amethist. L. 3.7 cm., 5.3 gr,
Oorstekers/clips GG 750/000 bezet met briljant 0.72 crt.en een ovale amethist. 8 gr.. Oorstekers passen bij de hanger.
WG 585/000 set bestaande uit een armband L.19 cm. en een collier L.42 cm. beide bezet met een ametist en 2 briljantjes. 24.8 gr.
Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.
Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.
Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.
Design ring WG/GG 750/000 met 21 briljanten, geel/VSI-SI ,72 briljanten l.get..W.-W/VSI-SI ., 35 briljanten cognac/VSI-SI , 1.30 crt. Ø53 onderkant open, 11.8 gr. Met GLA-expertise van 6099.- dollar.
Mooie broche RG/WG 560/000 met een smaragd cabochon 5x4 mm.,emaille en diamanten 0.50 crt.W/SI., L.88 mm.,14.1 gr.
Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...
Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.
Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Akoya parel collier, 3-rijig.,160 parels ø6mm., L. 43 cm. Sluiting WG 585/000 bezet met een parel en 10 saffieren.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant 0.40 crt. en een parel. 4.1 gr. ø1.1 cm.
Akoya parelcollier, L. 45 cm., sluiting WG 750/000 bezet met een robijn
Broche GG 585/000 met onyx en diamanten. 0.11 crt.ø 3cm., 10gr.
Broche GG 750/000 gematteerd, bezet met steentjes(zirkonia). 8.3 gr.
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G
Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G
Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G
Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G