Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokje met console 3071
Klokje met console
Startprijs 80 EUR
Wandklok, Oeil de Boeuf 3072
Wandklok, Oeil de Boeuf
Startprijs 250 EUR
Marmeren klokkenstel 3073
Marmeren klokkenstel
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3074
Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Scheepsklok 3075
Scheepsklok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Wekkertje 3076
Wekkertje

Resultaat:

8 EUR

Verkocht
Oud tafelklokje 3077
Oud tafelklokje

Resultaat:

120 EUR

Friese staartklok 3078
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Klok, koeieoog 3079
Klok, koeieoog
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Haantjesklok 3080
Haantjesklok

Resultaat:

1.000 EUR

Klokkenstel 3081
Klokkenstel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Franse tafelklok 3082
Franse tafelklok

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Jugendstil klok 3083
Jugendstil klok

Resultaat:

270 EUR

Reisklok met kompas 3084
Reisklok met kompas
Startprijs 140 EUR
Design klokje 3085
Design klokje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3086
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

450 EUR

Cartelklok ca. 1920 3087
Cartelklok ca. 1920
Startprijs 600 EUR
Antieke Engelse staande klok 3555
Antieke Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR