07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Klokkenstel met leeuw, brons 3023
Klokkenstel met leeuw, brons
Startprijs 450 EUR
Junghans tafelklok 3024
Junghans tafelklok
Geen vanafprijs
Marmeren klokkenstel ca. 1880 3025
Marmeren klokkenstel ca. 1880

180 EUR

Marmeren pendule, cavalrie 3026
Marmeren pendule, cavalrie

160 EUR

Tafelklokje ca. 1900 3027
Tafelklokje ca. 1900
Startprijs 350 EUR
Franse bureauklok 3028
Franse bureauklok
Startprijs 95 EUR
Franse pendule 1870 3029
Franse pendule 1870
Startprijs 400 EUR
Pendule, Westminster 3030
Pendule, Westminster

40 EUR

Water burry klok 3031
Water burry klok
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde pendule 1850 3032
Vuurvergulde pendule 1850

550 EUR

Duitse gewichten regelateur 3033
Duitse gewichten regelateur

260 EUR

Pendulestel Frans 1880 3034
Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR
Gustav Becker pendule 3035
Gustav Becker pendule

60 EUR

Engelse pubklok 3036
Engelse pubklok

85 EUR

Reiswekker 3037
Reiswekker
Startprijs 600 EUR
Pendule staande vrouw 3038
Pendule staande vrouw
Startprijs 30 EUR
Marmeren klokkenstel 3039
Marmeren klokkenstel

450 EUR

Friese staartklok 3040
Friese staartklok

300 EUR

Regelateur, paard 3041
Regelateur, paard
Startprijs 45 EUR
Pendule met 2 bokalen 3042
Pendule met 2 bokalen
Startprijs 600 EUR
Art-deco klok 3043
Art-deco klok
Startprijs 50 EUR
Comtaise 3044
Comtaise

200 EUR

Regelateur 3045
Regelateur

25 EUR

Junghans klok 3046
Junghans klok

22,5 EUR