Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokje met console
Startprijs 80 EUR

Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...

Wandklok, Oeil de Boeuf
Startprijs 250 EUR

Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...

Marmeren klokkenstel
Startprijs 700 EUR

Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U

Scheepsklok
Startprijs 50 EUR

Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G

Wekkertje
Resultaat: 8 EUR

Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G

Oud tafelklokje
Resultaat: 120 EUR

Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U

Klok, koeieoog
Startprijs 50 EUR

Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G

Haantjesklok
Resultaat: 1.000 EUR

Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...

Klokkenstel
Startprijs 400 EUR

Klokkenstel, met 2 vijfarmige kandelaars, Frankrijk ca.1900, brons verguld, met porselein met rose beschildering, klok gemerkt "S Marti et Cie" H. 55-57.5 cm.

Franse tafelklok
Resultaat: 425 EUR

Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...

Jugendstil klok
Resultaat: 270 EUR

Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...

Reisklok met kompas
Startprijs 140 EUR

Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.

Design klokje
Startprijs 30 EUR

Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 450 EUR

Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.

Cartelklok ca. 1920
Startprijs 600 EUR

Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G

Antieke Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken 200x49x23cm. Cond.: G