Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R
Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G
Grote antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas ca. 1920 101x78cm. Cond.: G
Groot Aziatisch kamerscherm ca. 1920 (vermoedelijk Indonesië). Uitgesneden tropisch hout ingelegd met been. Afbeelding met bloemen en vogels (delen zijn weg) 183x160cm. Cond.: R
Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Hollands buffetkastje ca. 1910. Bovenstuk met facetgeslepen spiegel en divers houtsnijwerk. Gebogen kastjes met gebogen glas 187x140x49cm. Cond.: U
Hollands mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1820 met gebogen lade en afgeronde hoeken 94x51x107cm. Cond.: M
Oude Engelse mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw. Mooi uitgewerkt in zeer goede staat 71x23x8cm. Cond.: G
Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G
Antieke eiken theetafel ca. 1900 met lade. Queen Anne stijl Holland met bronzen beslag 70x75x49cm. Cond.: G
Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U
Twee eikenhouten stoelen. 1x Rijkelijk gestoken Franse stoel met getorste rugleuning en rode velours bekleding 117x43x49cm. Cond.: G. 1x Eikenhouten Mechelse leeuwekopjes-stoel 101x54x48cm. Cond.: R
Gebogen mahoniegefineerde Hollandse barokcommode 2e helft 20e eeuw, in goede staat met bronzen beslag en klauwpoten 72x90x44cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten Louis- Philip voltaire ca. 1860, met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Antieke grenenhouten kaptafel ca. 1900 geheel staand op hoge poten. Onder met 3 lades en 2 deuren. Spiegel is draaibaar. Ideaal voor de slaapkamer of meisjeskamer. Mist 1 porseleinen knop 167x120x35cm...
Oude lederen barokstoel 20e eeuw noten kleurig. Leder is gecapituneerd 106x93x80cm. Cond.: G
Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G
Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G
Antieke Duitse mahoniefineer spiegel ca. 1850, laat biedermeier. Mist een hoeklijst 176x75cm. Cond.: R
Mahoniehouten 4-laden commode Cheraton stijl 2e helft 20e eeuw 70x67x46cm. Cond.: R-G
Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U
Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U