2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G
9 Oude speculaasplanken 20e eeuw, diverse voorstellingen Holland 20-38cm. Cond.: G
Kleine koperen kerkelijke wierookbrander 19e-20e eeuw 40xø7cm. Cond.: G
Kavel met postzegels in mapjes. Onder andere; Canada, USA, Nederland, Australië, Spanje, Engeland, Frankrijk, Italië, trukije, Oostenrijk, Duitsland, Polen. Zowel gestempeld als ongestempeld Cond.: G
Moderne glazen lectuurhouder met messing verbinding 20e eeuw 31x40x36cm. Cond.: G
Verzameling olifanten uit Afrika etc van diverse materialen 20e eeuw Cond.: G
Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G
Oude koperen telefoon met bakeliet 20e eeuw (30x20x17cm.) en een oude mijnwerkerslamp Cond.: G
Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U
Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.
2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
13 Messing dierenfiguren 20e eeuw. Uil, eenden, spinnen etc. 3-17cm. Cond.: G