Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Indische messen
Resultaat: 25 EUR

2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; koperwerk, 2 ketels, samovaar etc. Cond.: G

9 Speculaasplanken
Resultaat: 25 EUR

9 Oude speculaasplanken 20e eeuw, diverse voorstellingen Holland 20-38cm. Cond.: G

Koperen wierookbrander
Resultaat: 25 EUR

Kleine koperen kerkelijke wierookbrander 19e-20e eeuw 40xø7cm. Cond.: G

Doosje postzegels
Resultaat: 25 EUR

Kavel met postzegels in mapjes. Onder andere; Canada, USA, Nederland, Australië, Spanje, Engeland, Frankrijk, Italië, trukije, Oostenrijk, Duitsland, Polen. Zowel gestempeld als ongestempeld Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Resultaat: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Glazen lectuurhouder
Resultaat: 25 EUR

Moderne glazen lectuurhouder met messing verbinding 20e eeuw 31x40x36cm. Cond.: G

Verzameling olifanten
Resultaat: 25 EUR

Verzameling olifanten uit Afrika etc van diverse materialen 20e eeuw Cond.: G

Verzameling olifanten
Resultaat: 25 EUR

Verzameling olifanten uit Afrika etc van diverse materialen 20e eeuw Cond.: G

Koperen appelketel
Resultaat: 25 EUR

Antieke koperen appelketel 19e eeuw. Hollands 34x31x21cm. Cond.: G

Telefoon + mijnwerkerslamp
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen telefoon met bakeliet 20e eeuw (30x20x17cm.) en een oude mijnwerkerslamp Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 25 EUR

Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U

Parfum flacon hanger
Resultaat: 25 EUR

Parfum flacon aan een ketting eind 19de eeuw, been met metalen montering. Flacon H.6.5 cm., houder L.7 cm., ketting L.32 cm.

Spiegel+lijstje
Resultaat: 25 EUR

1x Lijstje ca. 1900 in Japanse stijl. 1x Spiegel 31,5x22,5cm.

2 Postzegelalbums met zegels
Resultaat: 25 EUR

2 Postzegelalbums met zegels. 1 Album met zegels uit Nederland, 1 album met zegels uit het buitenland

Doos houtsnijwerk
Resultaat: 24 EUR

Doos houtsnijwerk Afrika etc. 20e eeuw Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Gobelin
Resultaat: 21 EUR

Antieke Franse gobelin ca. 1900 met figuren bij nacht 179x67cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Petroleumcomfort
Resultaat: 20 EUR

Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

Samovaar
Resultaat: 20 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

13 Messing dierenfiguren
Resultaat: 20 EUR

13 Messing dierenfiguren 20e eeuw. Uil, eenden, spinnen etc. 3-17cm. Cond.: G

Cloisonne parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Antiek Japans cloisonne parfumflesje ca. 1900 met origineel geurstaafje. Decor van figuren en bloemen 7xø3cm. Cond.: U

Deurklopper
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil kleurklopper ca. 1910, brons met reliefdekor. Bevestigd op een plank. Deurklopper H.16 cm.