Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren fotolijst
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G

6 Bronzen vleespinnen
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bronzen vleespinnen met muzikanten als voorstelling 20e eeuw 38cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

3 Delen koperwerk o.a; 1x koperen telefoon (recent nog gebruikt), 1x messing strijkijzer met houten handgreep en een grote roodkoperen Griekse waterketel.

Messing ketel ca. 1860
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing ketel in mooie staat 29x31xø24cm. Cond.: U

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Resultaat: 10 EUR

1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...

3 Miniatuurtjes
Resultaat: 4 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G