4 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 3x Opaline glas 1x Normaal glas. 16-50cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
Dekselkistje in barokstijl ca. 1900 notenhout met fineer,oplopend deksel met ster intarsia. Cond:G, 18 x 32 x 26 cm.
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.
Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G
Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse doofpot van messing met rood koper. 37xø27cm. Cond.: U
Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G