Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G
Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G
19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S
Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G
Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G
Eind 19e eeuws dubbelloops penvuren jachtgeweer kaliber 16 met tekst Canens Acler 111cm. Cond.: R
19e Eeuwse Belgisch enkelschots jachtgeweer kaliber 22. Logo 1G en Nr's: 6730. 113cm. Cond.: G
Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R