Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Damhertgewei
Geen vanafprijs

Galle lamp, rood/oranje
Startprijs 45 EUR

Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

Mexicaanse stenen kop
Startprijs 10 EUR

Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

2 Bronzen olifantjes
Startprijs 10 EUR

2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G

Vijzel, lepel en wierookvaatje
Resultaat: 10 EUR

1x Bronzen vijzel (zonder stamper) midden 20e eeuw. 1x Wierookvaatje of zwavelstokkenvaatje is in brons nagegeoten in de stijl van de 17e/18e eeuw. ca. 1970, bovendeksel is met bloemen gedecoreerd. 1x...

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet WO I 1913 Remington in goede staat 38cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Oude bajonet zonder merkteken 46cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet WO II 1942, "UFH UOS" 41cm. Cond.: G

Trommel mitrailleur
Startprijs 250 EUR

Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G

Belgisch jachtgeweer
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S

Dubbelloops Frans jachtgeweer
Startprijs 100 EUR

Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G

Dubbelloops centraalvuur geweer
Startprijs 100 EUR

Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R

Duits jachtgeweer
Resultaat: 150 EUR

Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R

Enfield 1853
Startprijs 150 EUR

Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G

Wilhelmina karabijntje model 1948
Startprijs 250 EUR

Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G

Penvuur dubbelloops
Startprijs 150 EUR

Eind 19e eeuws dubbelloops penvuren jachtgeweer kaliber 16 met tekst Canens Acler 111cm. Cond.: R

Belgisch enkelschots geweer
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Belgisch enkelschots jachtgeweer kaliber 22. Logo 1G en Nr's: 6730. 113cm. Cond.: G

Duits jachtgeweer
Startprijs 200 EUR

Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R