Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Art-deco tafellamp, 1920/30, brons gepatineerd, in de vorm van een gnome,met op het hoofd dragend een vogel met 3 fittingen.Geheel staand op een marmeren sokkel. H. 67 cm.
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G