Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote messing wandlamp Holland, handgedreven 20e eeuw met 2 kaarshouders 74x42x16cm. Cond.: G

Doos decoratieartikelen
Resultaat: 40 EUR

Doos decoratieartikelen 20e eeuw. O.a; Charlie Chaplin, negerorkest luchtballon etc. Cond.: G

2 Design schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee silverplated schalen 20e eeuw. 1x Mexico Maja bord met parelmoer. 1x Modern design schaal ingelegd met natuursteen ø28cm. en 8x31x31cm. Cond.: U

Messing hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G

2 Kandelaars, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G

Cloisone vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas Japan 20e eeuw 24 x ø16cm. Cond.: G

Nabrander straaljager
Resultaat: 35 EUR

Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G

Twee messing fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G

2 Koperen waterbakken
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koperen waterbakken met hengsel (gerepareerd) en 1 hangweegschaal ø47cm. Cond.: R

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 35 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan Holland 19e eeuw, oude restauratie 41xø12,5cm. Cond.: G

Hollands specerijen hangkastje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands hangkastje ca. 1910 met keramiek laden voor kruiden etc. Kastje is wit gelakt. enkele beschadigingen 40x59x14cm. Cond.: R

Bronzen schrijfset, marmer
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen schrijfset ca. 1890 bestaande uit grote schaal, luciferdooshouder en kandelaar. Gesigneerd Dinant (Frankrijk) 46x36x4cm. 19x9cm. en 13x8x8cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Doos diversen waaronder 4 oude koffiemolens, koperen bloembak en weegschaal Cond.: G

Kapstok ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G

Emaille reclamebord
Resultaat: 35 EUR

Emaille reclamebord met thermometer, Holland, midden 20e eeuw, "Ceresan von Bayer" aan de rand beschadigd. 41x17 cm.

5-Armige kaarsenstandaard
Resultaat: 35 EUR

Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U

Kaarsenkandelaar 5-armig
Resultaat: 35 EUR

Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U

Kleine paardenlamp
Resultaat: 35 EUR

Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G

Grote oliekruik
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Wanddecoratie zwaard op hout
Resultaat: 35 EUR

Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G

Koperen wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet WO II 1942, "UFH UOS" 41cm. Cond.: G