Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse tegels met tulpen in een vierkant. Alle tegels zijn gerestaureerd 13x13x1,5cm. Cond.: R