07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

2 Rosenthal borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Rosenthal porseleinen borden Duitsland 20e eeuw, decor Versace Medusa met bladgoud ø31cm. Cond.: U

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor. 1 Bord met chip, 1 bord met scheur.

Grote porseleinen olifant
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen olifant gemerkt Sitzendorf (Duitsland) 20e eeuw 27 x 42 x15cm. Cond.: G

Rosenthal beeldje
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen Rosenthal figuur Selb Bavaria 20e eeuw voorstellend een elf op een slak 9x8,5x4,5cm. Cond.: G

Vaas Delft
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen Delftsbonte vaas (ballustervorm) met bloemotief 20e eeuw Holland. "030 U.O.D" 48xø21cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Resultaat: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Imari scheerbekken
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse imari scheerbekken. De rand is gedecoreerd met vogels en het het midden is gedecoreerd met bloemen op vaas. Scheerbekken heeft een schuer tot in het midden van het bord 7xø26cm. Cond.: R

5 Chinese theekopjes 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinese kopjes 19e eeuw gedecoreerd met diverse florale motieven. Kopjes van verschillende maten ca. 5xø8,5cm. Cond.: G

4 Kopjes ca. 1730
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen 18e eeuwse Kang Xi kopjes met blauw wit decor van bloemen 4xø8cm. Cond.: G

Chine de commande, kom
Resultaat: 60 EUR

Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.

Porseleinen man en vrouw
Resultaat: 60 EUR

Chinese theepot
Resultaat: 55 EUR

Platelen presenteerschaal
Resultaat: 55 EUR

Goude plateel keramiek prsenteerschaal van Breetveld C. (Holland) ca. 1930 ø30cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 55 EUR

Groot imari bord 20e eeuw met bloemmotief. Haarschru ø43cm. Cond.: G

Porseleinen schemerlamp
Resultaat: 55 EUR

Tafelopzet
Resultaat: 51 EUR

Gekleurde glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U

Majolica fazanten ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek keramiek figuur voorstellend twee goudfazanten ca. 1930. Herkomst Duitsland (Nr. 2221) 16x23x7cm. Cond.: U

Rosenthal figuur
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen figuur gemerkt Rosenthal nr 17 ontwerp Heidenreich voorstellend reebok met ree 20e eeuw 18x21x8cm. Cond.: G

Grote Chinese kom
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen capucijner kom met deksel ca. 1880. Decor met bonte bloemen 14,5xø12cm. Cond.: U

Sierplaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van de schilder Louis Apol 45x32,5x2cm. Cond.: U

11 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

2 Platelen vazen
Resultaat: 50 EUR