Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Arabia Finland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G

Mosa koffiekan
Resultaat: 10 EUR

Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G

Blauw Chinese schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G

Chinees blauw schoteltje
Resultaat: 10 EUR

Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.

2 Aardewerken wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G

2 Borden + kinderservies
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U

Makkum bord
Resultaat: 10 EUR

Delfts bont bord in de Makkumse stijl 70-er jaren. Bloemen op vaas motief in het midden ø28cm. Cond.: G

3 Limoges borden
Resultaat: 10 EUR

3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 10 EUR

Diverse kristallen glazen(17 delen) 20e eeuw. Cond.: U

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

3 Delen porselein. 1x Platelen vaasje Arnhem Holland genummerd 295 Cond.: G. 1x Groen platelen opengewerkt bonbonschaaltje gemerkt Zenith Gouda Holland 4xø12,5cm. (klein haarscheurtje). 1x Platelen v...

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 5 EUR

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

Koffiepot
Resultaat: 5 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

3 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Bloemenhanger
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G

Divers kristal/glas
Resultaat: 5 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Resultaat: 1 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G