Twee grote Rosenthal porseleinen borden Duitsland 20e eeuw, decor Versace Medusa met bladgoud ø31cm. Cond.: U
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor. 1 Bord met chip, 1 bord met scheur.
Grote porseleinen olifant gemerkt Sitzendorf (Duitsland) 20e eeuw 27 x 42 x15cm. Cond.: G
Porseleinen Rosenthal figuur Selb Bavaria 20e eeuw voorstellend een elf op een slak 9x8,5x4,5cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftsbonte vaas (ballustervorm) met bloemotief 20e eeuw Holland. "030 U.O.D" 48xø21cm. Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
18e Eeuwse imari scheerbekken. De rand is gedecoreerd met vogels en het het midden is gedecoreerd met bloemen op vaas. Scheerbekken heeft een schuer tot in het midden van het bord 7xø26cm. Cond.: R
Vijf Chinese kopjes 19e eeuw gedecoreerd met diverse florale motieven. Kopjes van verschillende maten ca. 5xø8,5cm. Cond.: G
Vier porseleinen 18e eeuwse Kang Xi kopjes met blauw wit decor van bloemen 4xø8cm. Cond.: G
Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.
Goude plateel keramiek prsenteerschaal van Breetveld C. (Holland) ca. 1930 ø30cm. Cond.: G
Oude glazen (persglas) tafelopzet met zilverkleurige voet 20e eeuw 20xø25cm. Cond.: G
Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U
Antiek keramiek figuur voorstellend twee goudfazanten ca. 1930. Herkomst Duitsland (Nr. 2221) 16x23x7cm. Cond.: U
Porseleinen figuur gemerkt Rosenthal nr 17 ontwerp Heidenreich voorstellend reebok met ree 20e eeuw 18x21x8cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner kom met deksel ca. 1880. Decor met bonte bloemen 14,5xø12cm. Cond.: U
Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van de schilder Louis Apol 45x32,5x2cm. Cond.: U