07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Platelen bord
Resultaat: 50 EUR

Groot Gouda plateel keramisch sierbord gesigneerd Rhodian Gouda Holland ca. 1920. Haarscheurtje ø28cm. Cond.: G

Schaal, Leerdam
Resultaat: 50 EUR

Glazen schaal Copier Leerdam 20e eeuw met cracele effect 10xø27cm. Cond.: U

Groen glazen asbak
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam groen glazen asbak (Holland) 6xø14cm. Cond.: G

Kristallen jampotje
Resultaat: 50 EUR

Antiek ruitgeslepen jampotje met deksel en onderschotel ca. 1900. Minime chip 18xø8cm. Cond.: G

2 Chinees imari kraagvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees imari kraagvazen 18e eeuw met bloemdecor en goudverf beschilderingen. Beide vazen zijn kapot 18xø18,5cm. Cond.: R

2 Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee cilindrische vazen 19e eeuw met diverse afbeeldingen van personen in een landschap. Beide vazen zijn gebroken geweest en gelijmd 36xø13cm.

4 Kop&Schotels
Resultaat: 50 EUR

Satsuma vaasje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Satsuma keramieken waterput ca. 1900. Japans met decor van bladgoud en figuren 19xø9cm. Cond.: G

Kutanie bord
Resultaat: 50 EUR

Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.

Meissen bord
Resultaat: 50 EUR

2 Ovale imari borden
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen edele dame
Resultaat: 46 EUR

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 45 EUR

Chinees bord, figuur
Resultaat: 45 EUR

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinese blauw-witte schotel 18e eeuw voorstellend werkende dames. Minimale randschilfertjes ø23cm.

Kaststelletje
Resultaat: 45 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R

72 Delen Delfts keramiek
Resultaat: 45 EUR

Twee letterbakken met Delfts keramiek gevuld, 20e eeuw. Totaal 72 delen 2x68x34cm. Cond.: U

5 Chinese kopjes
Resultaat: 45 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes gedecoreerd met bloemmotief 3,5xø6,5cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Japanse borden met rode achtergrond 18e-19e eeuw ø21,5cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 45 EUR

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

2 Opalineglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G