Groot Gouda plateel keramisch sierbord gesigneerd Rhodian Gouda Holland ca. 1920. Haarscheurtje ø28cm. Cond.: G
Glazen schaal Copier Leerdam 20e eeuw met cracele effect 10xø27cm. Cond.: U
Antiek ruitgeslepen jampotje met deksel en onderschotel ca. 1900. Minime chip 18xø8cm. Cond.: G
Twee Chinees imari kraagvazen 18e eeuw met bloemdecor en goudverf beschilderingen. Beide vazen zijn kapot 18xø18,5cm. Cond.: R
Twee cilindrische vazen 19e eeuw met diverse afbeeldingen van personen in een landschap. Beide vazen zijn gebroken geweest en gelijmd 36xø13cm.
Antieke Satsuma keramieken waterput ca. 1900. Japans met decor van bladgoud en figuren 19xø9cm. Cond.: G
Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.
Meissen bord eind 19e eeuw, polychroom beschilderd met personen in landschap. Licht bestoten ø33cm.
Stel Japanse ovale imari borden 19e eeuw. Polychroom beschilderd met bloemen. 1 bord is gerestaureerd. 28cm.
Chinese blauw-witte schotel 18e eeuw voorstellend werkende dames. Minimale randschilfertjes ø23cm.
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R
Twee letterbakken met Delfts keramiek gevuld, 20e eeuw. Totaal 72 delen 2x68x34cm. Cond.: U
Vijf 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes gedecoreerd met bloemmotief 3,5xø6,5cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse borden met rode achtergrond 18e-19e eeuw ø21,5cm. Cond.: G
Drie Chinese borden 18e-19e eeuw. 1x Klein bord met Chinees teken ø16cm. 1x Bord met figuren ø18cm. 1x Bord met planten en vogels ø22cm. Enkele kleine glazuurfoutjes.
Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G