07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

2 Beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Pierrots Duitsland 20e eeuw. 1x Pierrot (hand mist), 1x Pierrot gemerkt V.W. 1764 Germany 15-16cm. Cond.: R

Chinees bordje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met blauw bloemendecor. Randbeschadigingen 2,5xø23cm. Cond.: G

5 Capucijner schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Chinese capucijner schoteltjes 18e eeuw, binnenin vismotief (symbool van geluk) ø10cm.

Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Grote porseleinen korhoen
Resultaat: 40 EUR

Grote porseleinen korhoender van Volkstedt Duitsland 20e eeuw 23x30x19cm. Cond.: G

Porseleinen koets
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen koets met 4 paarden 2e helft 20e eeuw met in de koets een elegante dame. 1 Chipje uit de koets bij het raam. 18x32x11cm. Cond.: G

8 Tegeltjes 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

8 Antieke Hollandse wandtegels 18e-19e eeuw. 7x afgebeeld met kastelen 1x met edelman. 2 stuks licht beschadigd 13,5x13,5cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

4 Sierborden
Resultaat: 40 EUR

Vier grote Royal Sphinx Boch sierborden (pannekoekborden). Delfts blauwe decoratie begin 20e eeuw Holland ø39cm. Cond.: U

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Oud 3-delig Petrus Regout Maastricht keramiek kaststel met blauw decor van bloemen. Holland 20e eeuw 40xø20cm. en 25xø13cm. Cond.: G

Kristallen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Chinese schotel
Resultaat: 40 EUR

8-Hoekige Chinese vleesschotel18e eeuw Queng Long met landschapsdecor en man die eenden voert. Bord is op twee plaatsen gerestaureerd met krammen 3,5x32x27cm. Cond.: R

5 Blauw Chinese kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Vijf Chinese kommen ca. 1900 handbeschilderd met landschapsdecor 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Aparte Art Deco vaas
Resultaat: 40 EUR

Goebel vogel
Resultaat: 40 EUR

Exotische vogel in Art-deco stijl, Goebel 1984, gesign. Selim., modelnr. 38 938 25, H. 26 cm.

Bisquit groep
Resultaat: 40 EUR

Bisquit porseleinen groep met 5 figuren ca. 1900, ongemerkt met minime beschadigingen 25x27x15cm. Cond.: G

Glazen vis
Resultaat: 40 EUR

Glazen vis op ronde sokkel, van Muranoglas 2e helft 20e eeuw. Kleurloos glas met goudkleurige insmelting en blauwe staart, minimale beschadiging H.: 31cm.

KPM beeldje
Resultaat: 40 EUR

KPM beeldje van een man in klederdracht. ca. 1910, ontwerp 1786. Stok mist 17cm.

Vaas
Resultaat: 40 EUR

Vaas China, rondom beschilderd met diverse afbeeldingen. H.32 cm.

2 Japanse vazen
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood bord
Resultaat: 35 EUR

Grote cremekleurig Wedgwood Welleslley bord ca. 1940 England ø33cm. Cond.: G

2 Theepotjes
Resultaat: 35 EUR

Twee porseleinen theepotjes. 1x Uitgevoerd in de vorm van een houten kistje met daarop een kindje dat lacht naar een poesje en 1 in de vorm van een weegschaal.Eind 20e eeuw. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen figuur van een man op paard met vrouw 20e eeuw. Pastelkleur blauw en roze 22x21x14cm. Cond.: G

10 Japanse kopjes
Resultaat: 35 EUR

10 Japanse kommetjes, eind 19e eeuw, beschilderd met blauw en goud.