17 Delen onyx of speksteen en jade (Japans en Chinees) 19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen schenkkannetje 19e eeuw met blauw-wit bloemdecor 12x12xø6cm. Cond.: G
9 Delen Rosenthal porselein Duitsland, design Moliere. 3x Bonbonniere met goud- en bloemdecor 2xø20cm. 1xø24cm. 6x Petit-Four schaaltjes 6xø10cm. Cond.: G
Kristallen schaaltje van Kai Yinlo 1989 met vlindervoorstelling 10xø16cm. Cond.: U
Kristallen facetgeslepen schenkkaraf uitgewerkt met bloemen en druiven 20e eeuw 26x26xø16cm. Cond.: U
Makkums bord 20e eeuw. Bonte beschildering met paradijsvogel en bloemen. Geschulpte rand 4,5xø25cm. Cond.: U
Chinese vaas ca. 1900 met decor van berglandschap en uitgewerkte bloemen aan de kraag 25,5xø9,5cm. Cond.: G
7 Delen divers Japans porselein 18e-20e eeuw. Beschadigd en onbeschadigd Cond.: R
Grote Rosenthal porseleinen presentatieschaal (pompadour) Duitsland met blauw- en bladgoud decor 20e eeuw ø33cm. Cond.: U
9 Porseleinen 19e eeuwse Meissen borden (Duitsland). 1 Bord beschadigd ø25cm. Cond.: G
18e Eeuwse imari scheerbekken, gedecoreerd met bloemen op vaas. De rand is gedecoreerd met bloemen en 1 vogeltje. Bord is gelijmd en gerestaureerd 6,5x26,5cm. Cond.: S
Kavel diverse wandtegels 20e eeuw Holland met verschillende voorstellingen Cond.: G
3-Delig kaststel Royal Sphinx Boch, Delfts blauw ca. 1910 Holland 40xø20cm. en 31xø16cm. Cond.: G
Twee grote Delftse bonte porseleinen sierborden 20e eeuw. Holland met bloemmotief, "536 BM. 4.0.0." ø32cm. en ø38cm. Cond.: U
Oud Chinees theepotje begin 20e eeuw met floraal decor, hengsel mist en er is een chip van het deksel 9,5xø12cm.
4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G
7 Delftsblauwe borden Holland 20e eeuw waaronder Lichtenvoorde ø15cm-ø25cm. Cond.: G
12 Delen divers Chinees porselein 18e-19e eeuw. 6 Diverse kopjes en 6 diverse schoteltjes Cond.: R-G