07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

17 Delen speksteen/jade
Resultaat: 35 EUR

17 Delen onyx of speksteen en jade (Japans en Chinees) 19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen Cond.: G

Chinees kannetje, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees porseleinen schenkkannetje 19e eeuw met blauw-wit bloemdecor 12x12xø6cm. Cond.: G

Divers Rosenthal
Resultaat: 35 EUR

9 Delen Rosenthal porselein Duitsland, design Moliere. 3x Bonbonniere met goud- en bloemdecor 2xø20cm. 1xø24cm. 6x Petit-Four schaaltjes 6xø10cm. Cond.: G

Kristallen schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Kristallen schaaltje van Kai Yinlo 1989 met vlindervoorstelling 10xø16cm. Cond.: U

Kristallen karaf
Resultaat: 35 EUR

Kristallen facetgeslepen schenkkaraf uitgewerkt met bloemen en druiven 20e eeuw 26x26xø16cm. Cond.: U

Aspergeschaal + sauskom
Resultaat: 35 EUR

Makkums bord
Resultaat: 35 EUR

Chinese vaas, 19e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Chinese vaas ca. 1900 met decor van berglandschap en uitgewerkte bloemen aan de kraag 25,5xø9,5cm. Cond.: G

Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

7 Delen divers Japans porselein 18e-20e eeuw. Beschadigd en onbeschadigd Cond.: R

Chinees + Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Rosenthal schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Rosenthal porseleinen presentatieschaal (pompadour) Duitsland met blauw- en bladgoud decor 20e eeuw ø33cm. Cond.: U

9 Wit Meissen borden
Resultaat: 30 EUR

9 Porseleinen 19e eeuwse Meissen borden (Duitsland). 1 Bord beschadigd ø25cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse imari scheerbekken, gedecoreerd met bloemen op vaas. De rand is gedecoreerd met bloemen en 1 vogeltje. Bord is gelijmd en gerestaureerd 6,5x26,5cm. Cond.: S

Wedgwood lamp
Resultaat: 30 EUR

Wedgwood lampevoet, gebroken wit, 20e eeuw ,33xø13cm. Cond.: G

Bisquit engel
Resultaat: 30 EUR

Diverse wandtegels
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse wandtegels 20e eeuw Holland met verschillende voorstellingen Cond.: G

Diverse wandtegels
Resultaat: 30 EUR

3-Delig kaststel
Resultaat: 30 EUR

3-Delig kaststel Royal Sphinx Boch, Delfts blauw ca. 1910 Holland 40xø20cm. en 31xø16cm. Cond.: G

2 Delftse schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Delftse bonte porseleinen sierborden 20e eeuw. Holland met bloemmotief, "536 BM. 4.0.0." ø32cm. en ø38cm. Cond.: U

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees theepotje begin 20e eeuw met floraal decor, hengsel mist en er is een chip van het deksel 9,5xø12cm.

4 Chinese kommen
Resultaat: 30 EUR

4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G

7 Delftsblauwe borden
Resultaat: 30 EUR

7 Delftsblauwe borden Holland 20e eeuw waaronder Lichtenvoorde ø15cm-ø25cm. Cond.: G

12 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

12 Delen divers Chinees porselein 18e-19e eeuw. 6 Diverse kopjes en 6 diverse schoteltjes Cond.: R-G