Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 30 EUR

Antieke kaasstolp met ruit- en amandelslijpsel ca. 1900. bescahdigd 18xø21cm. Cond.: M

Drie kopjes
Resultaat: 30 EUR

Drie Chinese kopjes 18e eeuw (Fam Verle) gedecoreerd met bloemen. Kopjes zijn gerestaureerd met oude restauraties 3,5xø6,5cm. Cond.: R

2 Tegels met figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse blauwe tegels met afbeeldingen van figuren ca. 1750. 1 Tegel mist een klein hoekje 13x13cm. Cond.: R-G

Chinees kopje 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G

Bont bord
Resultaat: 30 EUR

Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G

Servies Bavaria
Resultaat: 30 EUR

Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G

Imari bord ø24,5cm.
Resultaat: 30 EUR

Japans gouds imari bord 18e eeuw, gedecoreerd met bloemen op een vaas. De rand gedecoreerd met bloemen. Rand met chipje en haarlijnen ø24,5cm. Cond.: R-G

KPM mosterdpotje
Resultaat: 30 EUR

KPM mosterdpotje met deksel en schotel ca. 1920. Gele ondergrond met polychrome bloembeschildering H.: 11cm.

Meissen asbak
Resultaat: 30 EUR

Meissen ronde asbak, met blauwe draken beschilderd, zilveren 925/000 rand,ø 14 cm.

Glazen bokaal
Resultaat: 30 EUR

Glazen bokaal 20e eeuw. Rijkelijk bewerkt met diverse motieven. 25,5cm.

Poppenserviesje
Resultaat: 30 EUR

11-Delig poppenserviesje, waarschijnlijk Thüringen. Polychroom decor van een meisje met gieter en jongen met bloemen. 4x Kop & Schotels (6cm.), Koffiekan (17cm.) en melk- en suikerkan. Licht bestoten.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Tegeltableau en 7 tegels
Resultaat: 27 EUR

Tegeltableau met skutsjesilen (waarschijnlijk Makkum) en 7 losse tegels Holland 20e eeuw. grootste is 40x26cm. Cond.: G

Glazen schenkkan
Resultaat: 27 EUR

Glazen schenkkan 1e helft 20e eeuw met spiraalvormig oppervlak. 22cm.

2 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 26 EUR

Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208

Delftsblauwe knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Bisquit porseleinen groep
Resultaat: 25 EUR

Bisquit porseleinen beeldengroep. Voorstellend vader en moeder met kind, staand bij een stoel. Frans 20e eeuw. Lichte beschadiging 23x20x14,5cm. Cond.: R

Doos aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G

10 Sierborden
Resultaat: 25 EUR

10 Oude sierborden waaronder 3 Italiaanse 20e eeuw, ø17cm.-ø25cm. Cond.: G

2 Glazen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee mondgeblazen glazen tuitvaasjes eind 20e eeuw. 1 Vaasje mist een stukje glas 26-27,5cm. Cond.: R

Fam Rose schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Chinees aardewerken Fam Rose schaal op voet 20e eeuw 6x26x20cm. Cond.: G

8 Oude sierborden
Resultaat: 25 EUR

8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen vaasje van Rosenthal Group Germany. Handbeschilderd met bloemen door A. Rolli 20e eeuw 15xø9cm. Cond.: G