Antieke kaasstolp met ruit- en amandelslijpsel ca. 1900. bescahdigd 18xø21cm. Cond.: M
Drie Chinese kopjes 18e eeuw (Fam Verle) gedecoreerd met bloemen. Kopjes zijn gerestaureerd met oude restauraties 3,5xø6,5cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse blauwe tegels met afbeeldingen van figuren ca. 1750. 1 Tegel mist een klein hoekje 13x13cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G
Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G
Japans gouds imari bord 18e eeuw, gedecoreerd met bloemen op een vaas. De rand gedecoreerd met bloemen. Rand met chipje en haarlijnen ø24,5cm. Cond.: R-G
KPM mosterdpotje met deksel en schotel ca. 1920. Gele ondergrond met polychrome bloembeschildering H.: 11cm.
Glazen bokaal 20e eeuw. Rijkelijk bewerkt met diverse motieven. 25,5cm.
11-Delig poppenserviesje, waarschijnlijk Thüringen. Polychroom decor van een meisje met gieter en jongen met bloemen. 4x Kop & Schotels (6cm.), Koffiekan (17cm.) en melk- en suikerkan. Licht bestoten.
Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.
Tegeltableau met skutsjesilen (waarschijnlijk Makkum) en 7 losse tegels Holland 20e eeuw. grootste is 40x26cm. Cond.: G
Glazen schenkkan 1e helft 20e eeuw met spiraalvormig oppervlak. 22cm.
Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208
Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen beeldengroep. Voorstellend vader en moeder met kind, staand bij een stoel. Frans 20e eeuw. Lichte beschadiging 23x20x14,5cm. Cond.: R
Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G
10 Oude sierborden waaronder 3 Italiaanse 20e eeuw, ø17cm.-ø25cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen glazen tuitvaasjes eind 20e eeuw. 1 Vaasje mist een stukje glas 26-27,5cm. Cond.: R
Chinees aardewerken Fam Rose schaal op voet 20e eeuw 6x26x20cm. Cond.: G
8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G
Porseleinen vaasje van Rosenthal Group Germany. Handbeschilderd met bloemen door A. Rolli 20e eeuw 15xø9cm. Cond.: G