Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Beschadigd Cond.: R
6 Delen porselein. 2 Chinese kastkommen met rozendecor. 1x Engels aardewerken bord. 1x Delfts bord met gemeentewapen. 1x Bord met bloemdecoratie 1x Chinees bord in de stijl van de 18e eeuw. Cond.: G
Keramisch Delfts bont bord 17e-18e eeuw, diverse scheuren Cond.: M
5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bonbonniere, 1 koekjesschaal, 1 dekselbakje in hartvorm, 1 bolle vaas en 1 dekselpot 9-21cm. Cond.: G
Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G
Klein miniatuur 3-delig Makkums kaststelletje 20e eeuw geheel gedecoreerd met bloemen 9,5cm. hoog Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinese blauwe schoteltjes gedecoreerd met bloem- en takmotief. Bordjes hebben randschade ø14cm. Cond.: R
Kristallen vaas en karaf 20e eeuw, amandelgeslepen 16xø16cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van een schilder van de Haagse school 45x32,5x2cm. Gerestaureerd Cond.: G
Porseleinen Makkums bord met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. WKP. ø17cm. Cond.: G