Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kastkommen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Glazen zeearend
Resultaat: 25 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Platelen pijpvaas
Resultaat: 25 EUR

Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G

Kristallen tambouret
Resultaat: 25 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Beschadigd Cond.: R

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

6 Delen porselein. 2 Chinese kastkommen met rozendecor. 1x Engels aardewerken bord. 1x Delfts bord met gemeentewapen. 1x Bord met bloemdecoratie 1x Chinees bord in de stijl van de 18e eeuw. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 25 EUR

Keramisch Delfts bont bord 17e-18e eeuw, diverse scheuren Cond.: M

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

5 Delen Boheems kristal
Resultaat: 23 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bonbonniere, 1 koekjesschaal, 1 dekselbakje in hartvorm, 1 bolle vaas en 1 dekselpot 9-21cm. Cond.: G

5 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G

Vaas, geel glas
Resultaat: 20 EUR

Zware glazen vaas, mondgeblazen 20e eeuw 16xø25cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee keramiek kandelaars "De Porceleyne Fles", gemaakt ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan Fa. Stork Hengelo 18xø9,5cm. Cond.: G

3-Delig kaststel, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Klein miniatuur 3-delig Makkums kaststelletje 20e eeuw geheel gedecoreerd met bloemen 9,5cm. hoog Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Resultaat: 20 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese blauwe schoteltjes gedecoreerd met bloem- en takmotief. Bordjes hebben randschade ø14cm. Cond.: R

Kristallen vaas en karaf
Resultaat: 20 EUR

Kristallen vaas en karaf 20e eeuw, amandelgeslepen 16xø16cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Sierplaquette
Resultaat: 20 EUR

Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van een schilder van de Haagse school 45x32,5x2cm. Gerestaureerd Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Makkums bord met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. WKP. ø17cm. Cond.: G

Platelen bordje, 1910
Resultaat: 20 EUR

Oud platelen bordje met bloemdecor verso AX en een haan afgebeeld ca. 1930 ø16cm. Cond.: G

Kristallen kan + 6 onderzetters
Resultaat: 20 EUR

Kristallen kan en 6 kristallen onderzetters, ruit- en amandelgeslepen schenkkan 18xø13cm. en zes ruitgeslepen onderzetters ø9cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G

8 Oude tegels
Resultaat: 20 EUR

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

Diverse Engelse kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...