Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G
Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G
Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G
Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.
2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G
2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U
3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G
Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G
6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G