Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kopjes, Meissen
Resultaat: 100 EUR

Twee zeldzame Meissen porseleinen kopjes ca. 1900 Duitsland. Achtkantig met decor van bloemen en insecten. Randbeschadiging 6x7,5cm. Cond.: R

Koffieservies, 6 pers.
Resultaat: 100 EUR

Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht ...

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen buste 2de helft 20e eeuw, modelnummer 373, wit H. 24 cm.

Groot imari bord
Resultaat: 100 EUR

Groot Japans imari bord 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen ø41cm.

Kapitale imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale imarischotel, eind 19e eeuw, polychroom beschilderd

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse borden eind 19e eeuw, voorstellend figuren en huis. Beide borden zijn linksboven gelijmd ø30cm. em ø31cm. Cond.: R

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw Chieng Lung. Decor blauw-wit met bloemen. Haarscheuren en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

37-Delig Hutschenreuther
Resultaat: 85 EUR

37-Delig porseleinen Hutschenreuter koffieservies 20e eeuw. Dresden (Duitsland) met bloemdecor. 1 Bordje met chip Cond.: G

Vaas Delft, dekselvaas
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen dekselvaas Delfts bont met leeuw op het deksel 20e eeuw. Bloemenmotief Holland "625 - 4 O.D.", chip van de kraag af 54x30x30cm. Cond.: G

Vaas Delft
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Delftbonte knobbelvaas met bloemmotief 20e eeuw "Holland 040 4 O.D." 50xø22cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 85 EUR

Grote Copier vaas (Andries Dirk) 1958 Serica. Mondgeblazen gemerkt CB. 40xø24cm. Cond.: G

Gendie vaas, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Chinese gendie vaas (waarschijnlijk 16e eeuw) handbeschilderd met landschapsdecor. Rand mist een hoekje en heeft 1 haarscheurtje 18,5xø12,5cm.

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 85 EUR

Twee Balustervormige imari dekselvazen 19e eeuw, gedecoreerd met bloemdecor en aan beide kanten gevogelte. 1 Vaas en deksel puntgaaf. 1 Vaas met lichte haarscheur. 1 Deksel gelijmd.

3 Rosenthal borden
Resultaat: 85 EUR

Drie Rosenthal porseleinen sierborden Duitsland. Ontwerp: Björn Wiinblad Studio-Line, 1001 nacht met gouddecor 20e eeuw 2xø33cm en 32x24,5cm. Cond.: U

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R

Satsuma vaas
Resultaat: 80 EUR

Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G

Ivoren boedha
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren boedha figuur op houten sokkel ca. 1930 (Azië) 6,5x5x2cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor ø22cm. Cond.: U

2 Imari kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees imari kop (4xø7,5cm.) en schotels (ø11cm.) 18e eeuw. Decor met goud en bloemen. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antiek keramische Delfts-bonte koe 18e-19e eeuw, gemerkt (waarschijnlijk de Klaauw), licht beschadiging 9,5x13,5x6,5cm. Cond.: G

Delfts bonte koe
Resultaat: 80 EUR

Antieke Delfts bonte koe 18e eeuw Holland, hoorn gelijmd 10,5x14x7cm. Cond.: G

Kristallen gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen gember dekselpot 19e eeuw Holland. Ruitvormig slijpsel, licht beschadigd 25xø17cm. Cond.: R