Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Arita bord 4462
Arita bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
40 Delen Limoges 4498
40 Delen Limoges

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese tuinzetels 4733
Twee Chinese tuinzetels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7 Delen Herend 4734
7 Delen Herend

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen Herend 4735
4 Delen Herend

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Div. Hummels + bordje 4736
Div. Hummels + bordje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dekselvaas 4212
Dekselvaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Scheerbekken 17e eeuw, Fries 4454
Scheerbekken 17e eeuw, Fries

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaasjes 4468
Twee Chinese vaasjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels 4494
6 Kop & Schotels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chocolade kop & schotel 19e eeuw 4503
Chocolade kop & schotel 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schotel met figuren 4142
Schotel met figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bord Makkum 4192
Bord Makkum

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 4295
3-Delig kaststel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 4350
Twee Chinese kommen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw 4470
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees kaststel 4486
Chinees kaststel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Meissen bord 4591
Meissen bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees imari bordje 4755
Chinees imari bordje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese schoteltjes 4143
2 Chinese schoteltjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees kaststelletje 4232
Chinees kaststelletje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees bord 4237
Chinees bord

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Lladro figuren 4269
2 Lladro figuren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 Delen imari 4131
6 Delen imari

Resultaat:

60 EUR