07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

2 Rosenthal borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Rosenthal porseleinen borden Duitsland 20e eeuw, decor Versace Medusa met bladgoud ø31cm. Cond.: U

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor. 1 Bord met chip, 1 bord met scheur.

Grote porseleinen olifant
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen olifant gemerkt Sitzendorf (Duitsland) 20e eeuw 27 x 42 x15cm. Cond.: G

Rosenthal beeldje
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen Rosenthal figuur Selb Bavaria 20e eeuw voorstellend een elf op een slak 9x8,5x4,5cm. Cond.: G

Vaas Delft
Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen Delftsbonte vaas (ballustervorm) met bloemotief 20e eeuw Holland. "030 U.O.D" 48xø21cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Resultaat: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Imari scheerbekken
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse imari scheerbekken. De rand is gedecoreerd met vogels en het het midden is gedecoreerd met bloemen op vaas. Scheerbekken heeft een schuer tot in het midden van het bord 7xø26cm. Cond.: R

5 Chinese theekopjes 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinese kopjes 19e eeuw gedecoreerd met diverse florale motieven. Kopjes van verschillende maten ca. 5xø8,5cm. Cond.: G

4 Kopjes ca. 1730
Resultaat: 60 EUR

Vier porseleinen 18e eeuwse Kang Xi kopjes met blauw wit decor van bloemen 4xø8cm. Cond.: G

Chine de commande, kom
Resultaat: 60 EUR

Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.

Porseleinen man en vrouw
Resultaat: 60 EUR

Chinese theepot
Resultaat: 55 EUR

Platelen presenteerschaal
Resultaat: 55 EUR

Goude plateel keramiek prsenteerschaal van Breetveld C. (Holland) ca. 1930 ø30cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 55 EUR

Groot imari bord 20e eeuw met bloemmotief. Haarschru ø43cm. Cond.: G

Porseleinen schemerlamp
Resultaat: 55 EUR

Tafelopzet
Resultaat: 51 EUR

Gekleurde glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U

Majolica fazanten ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek keramiek figuur voorstellend twee goudfazanten ca. 1930. Herkomst Duitsland (Nr. 2221) 16x23x7cm. Cond.: U

Rosenthal figuur
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen figuur gemerkt Rosenthal nr 17 ontwerp Heidenreich voorstellend reebok met ree 20e eeuw 18x21x8cm. Cond.: G

Grote Chinese kom
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen capucijner kom met deksel ca. 1880. Decor met bonte bloemen 14,5xø12cm. Cond.: U

Sierplaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van de schilder Louis Apol 45x32,5x2cm. Cond.: U

11 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

2 Platelen vazen
Resultaat: 50 EUR

Platelen bord
Resultaat: 50 EUR

Groot Gouda plateel keramisch sierbord gesigneerd Rhodian Gouda Holland ca. 1920. Haarscheurtje ø28cm. Cond.: G

Schaal, Leerdam
Resultaat: 50 EUR

Glazen schaal Copier Leerdam 20e eeuw met cracele effect 10xø27cm. Cond.: U

Groen glazen asbak
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam groen glazen asbak (Holland) 6xø14cm. Cond.: G

Kristallen jampotje
Resultaat: 50 EUR

Antiek ruitgeslepen jampotje met deksel en onderschotel ca. 1900. Minime chip 18xø8cm. Cond.: G

2 Chinees imari kraagvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees imari kraagvazen 18e eeuw met bloemdecor en goudverf beschilderingen. Beide vazen zijn kapot 18xø18,5cm. Cond.: R

2 Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee cilindrische vazen 19e eeuw met diverse afbeeldingen van personen in een landschap. Beide vazen zijn gebroken geweest en gelijmd 36xø13cm.

4 Kop&Schotels
Resultaat: 50 EUR

Satsuma vaasje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Satsuma keramieken waterput ca. 1900. Japans met decor van bladgoud en figuren 19xø9cm. Cond.: G

Kutanie bord
Resultaat: 50 EUR

Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.

Meissen bord
Resultaat: 50 EUR

2 Ovale imari borden
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen edele dame
Resultaat: 46 EUR

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 45 EUR

Chinees bord, figuur
Resultaat: 45 EUR

Chinees bord
Resultaat: 45 EUR

Chinese blauw-witte schotel 18e eeuw voorstellend werkende dames. Minimale randschilfertjes ø23cm.

Kaststelletje
Resultaat: 45 EUR

3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R

72 Delen Delfts keramiek
Resultaat: 45 EUR

Twee letterbakken met Delfts keramiek gevuld, 20e eeuw. Totaal 72 delen 2x68x34cm. Cond.: U

5 Chinese kopjes
Resultaat: 45 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes gedecoreerd met bloemmotief 3,5xø6,5cm. Cond.: G

2 Japanse borden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Japanse borden met rode achtergrond 18e-19e eeuw ø21,5cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 45 EUR

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

2 Opalineglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Pierrots Duitsland 20e eeuw. 1x Pierrot (hand mist), 1x Pierrot gemerkt V.W. 1764 Germany 15-16cm. Cond.: R

Chinees bordje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met blauw bloemendecor. Randbeschadigingen 2,5xø23cm. Cond.: G

5 Capucijner schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Chinese capucijner schoteltjes 18e eeuw, binnenin vismotief (symbool van geluk) ø10cm.

Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Grote porseleinen korhoen
Resultaat: 40 EUR

Grote porseleinen korhoender van Volkstedt Duitsland 20e eeuw 23x30x19cm. Cond.: G

Porseleinen koets
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen koets met 4 paarden 2e helft 20e eeuw met in de koets een elegante dame. 1 Chipje uit de koets bij het raam. 18x32x11cm. Cond.: G

8 Tegeltjes 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

8 Antieke Hollandse wandtegels 18e-19e eeuw. 7x afgebeeld met kastelen 1x met edelman. 2 stuks licht beschadigd 13,5x13,5cm. Cond.: G

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

4 Sierborden
Resultaat: 40 EUR

Vier grote Royal Sphinx Boch sierborden (pannekoekborden). Delfts blauwe decoratie begin 20e eeuw Holland ø39cm. Cond.: U

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Oud 3-delig Petrus Regout Maastricht keramiek kaststel met blauw decor van bloemen. Holland 20e eeuw 40xø20cm. en 25xø13cm. Cond.: G

Kristallen kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Chinese schotel
Resultaat: 40 EUR

8-Hoekige Chinese vleesschotel18e eeuw Queng Long met landschapsdecor en man die eenden voert. Bord is op twee plaatsen gerestaureerd met krammen 3,5x32x27cm. Cond.: R

5 Blauw Chinese kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Vijf Chinese kommen ca. 1900 handbeschilderd met landschapsdecor 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Aparte Art Deco vaas
Resultaat: 40 EUR

Goebel vogel
Resultaat: 40 EUR

Exotische vogel in Art-deco stijl, Goebel 1984, gesign. Selim., modelnr. 38 938 25, H. 26 cm.

Bisquit groep
Resultaat: 40 EUR

Bisquit porseleinen groep met 5 figuren ca. 1900, ongemerkt met minime beschadigingen 25x27x15cm. Cond.: G

Glazen vis
Resultaat: 40 EUR

Glazen vis op ronde sokkel, van Muranoglas 2e helft 20e eeuw. Kleurloos glas met goudkleurige insmelting en blauwe staart, minimale beschadiging H.: 31cm.

KPM beeldje
Resultaat: 40 EUR

KPM beeldje van een man in klederdracht. ca. 1910, ontwerp 1786. Stok mist 17cm.

Vaas
Resultaat: 40 EUR

Vaas China, rondom beschilderd met diverse afbeeldingen. H.32 cm.

2 Japanse vazen
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood bord
Resultaat: 35 EUR

Grote cremekleurig Wedgwood Welleslley bord ca. 1940 England ø33cm. Cond.: G

2 Theepotjes
Resultaat: 35 EUR

Twee porseleinen theepotjes. 1x Uitgevoerd in de vorm van een houten kistje met daarop een kindje dat lacht naar een poesje en 1 in de vorm van een weegschaal.Eind 20e eeuw. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen figuur van een man op paard met vrouw 20e eeuw. Pastelkleur blauw en roze 22x21x14cm. Cond.: G

10 Japanse kopjes
Resultaat: 35 EUR

10 Japanse kommetjes, eind 19e eeuw, beschilderd met blauw en goud.

17 Delen speksteen/jade
Resultaat: 35 EUR

17 Delen onyx of speksteen en jade (Japans en Chinees) 19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen Cond.: G

Chinees kannetje, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees porseleinen schenkkannetje 19e eeuw met blauw-wit bloemdecor 12x12xø6cm. Cond.: G

Divers Rosenthal
Resultaat: 35 EUR

9 Delen Rosenthal porselein Duitsland, design Moliere. 3x Bonbonniere met goud- en bloemdecor 2xø20cm. 1xø24cm. 6x Petit-Four schaaltjes 6xø10cm. Cond.: G

Kristallen schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Kristallen schaaltje van Kai Yinlo 1989 met vlindervoorstelling 10xø16cm. Cond.: U

Kristallen karaf
Resultaat: 35 EUR

Kristallen facetgeslepen schenkkaraf uitgewerkt met bloemen en druiven 20e eeuw 26x26xø16cm. Cond.: U

Aspergeschaal + sauskom
Resultaat: 35 EUR

Makkums bord
Resultaat: 35 EUR

Chinese vaas, 19e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Chinese vaas ca. 1900 met decor van berglandschap en uitgewerkte bloemen aan de kraag 25,5xø9,5cm. Cond.: G

Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

7 Delen divers Japans porselein 18e-20e eeuw. Beschadigd en onbeschadigd Cond.: R

Chinees + Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Rosenthal schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote Rosenthal porseleinen presentatieschaal (pompadour) Duitsland met blauw- en bladgoud decor 20e eeuw ø33cm. Cond.: U

9 Wit Meissen borden
Resultaat: 30 EUR

9 Porseleinen 19e eeuwse Meissen borden (Duitsland). 1 Bord beschadigd ø25cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse imari scheerbekken, gedecoreerd met bloemen op vaas. De rand is gedecoreerd met bloemen en 1 vogeltje. Bord is gelijmd en gerestaureerd 6,5x26,5cm. Cond.: S

Wedgwood lamp
Resultaat: 30 EUR

Wedgwood lampevoet, gebroken wit, 20e eeuw ,33xø13cm. Cond.: G

Bisquit engel
Resultaat: 30 EUR

Diverse wandtegels
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse wandtegels 20e eeuw Holland met verschillende voorstellingen Cond.: G

Diverse wandtegels
Resultaat: 30 EUR

3-Delig kaststel
Resultaat: 30 EUR

3-Delig kaststel Royal Sphinx Boch, Delfts blauw ca. 1910 Holland 40xø20cm. en 31xø16cm. Cond.: G

2 Delftse schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Delftse bonte porseleinen sierborden 20e eeuw. Holland met bloemmotief, "536 BM. 4.0.0." ø32cm. en ø38cm. Cond.: U

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees theepotje begin 20e eeuw met floraal decor, hengsel mist en er is een chip van het deksel 9,5xø12cm.

4 Chinese kommen
Resultaat: 30 EUR

4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G

7 Delftsblauwe borden
Resultaat: 30 EUR

7 Delftsblauwe borden Holland 20e eeuw waaronder Lichtenvoorde ø15cm-ø25cm. Cond.: G

12 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

12 Delen divers Chinees porselein 18e-19e eeuw. 6 Diverse kopjes en 6 diverse schoteltjes Cond.: R-G