Twee grote Rosenthal porseleinen borden Duitsland 20e eeuw, decor Versace Medusa met bladgoud ø31cm. Cond.: U
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor. 1 Bord met chip, 1 bord met scheur.
Grote porseleinen olifant gemerkt Sitzendorf (Duitsland) 20e eeuw 27 x 42 x15cm. Cond.: G
Porseleinen Rosenthal figuur Selb Bavaria 20e eeuw voorstellend een elf op een slak 9x8,5x4,5cm. Cond.: G
Grote porseleinen Delftsbonte vaas (ballustervorm) met bloemotief 20e eeuw Holland. "030 U.O.D" 48xø21cm. Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
18e Eeuwse imari scheerbekken. De rand is gedecoreerd met vogels en het het midden is gedecoreerd met bloemen op vaas. Scheerbekken heeft een schuer tot in het midden van het bord 7xø26cm. Cond.: R
Vijf Chinese kopjes 19e eeuw gedecoreerd met diverse florale motieven. Kopjes van verschillende maten ca. 5xø8,5cm. Cond.: G
Vier porseleinen 18e eeuwse Kang Xi kopjes met blauw wit decor van bloemen 4xø8cm. Cond.: G
Chine de Commande kom 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen, 2 haarscheuren.
Goude plateel keramiek prsenteerschaal van Breetveld C. (Holland) ca. 1930 ø30cm. Cond.: G
Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U
Antiek keramiek figuur voorstellend twee goudfazanten ca. 1930. Herkomst Duitsland (Nr. 2221) 16x23x7cm. Cond.: U
Porseleinen figuur gemerkt Rosenthal nr 17 ontwerp Heidenreich voorstellend reebok met ree 20e eeuw 18x21x8cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner kom met deksel ca. 1880. Decor met bonte bloemen 14,5xø12cm. Cond.: U
Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van de schilder Louis Apol 45x32,5x2cm. Cond.: U
Groot Gouda plateel keramisch sierbord gesigneerd Rhodian Gouda Holland ca. 1920. Haarscheurtje ø28cm. Cond.: G
Glazen schaal Copier Leerdam 20e eeuw met cracele effect 10xø27cm. Cond.: U
Antiek ruitgeslepen jampotje met deksel en onderschotel ca. 1900. Minime chip 18xø8cm. Cond.: G
Twee Chinees imari kraagvazen 18e eeuw met bloemdecor en goudverf beschilderingen. Beide vazen zijn kapot 18xø18,5cm. Cond.: R
Twee cilindrische vazen 19e eeuw met diverse afbeeldingen van personen in een landschap. Beide vazen zijn gebroken geweest en gelijmd 36xø13cm.
Antieke Satsuma keramieken waterput ca. 1900. Japans met decor van bladgoud en figuren 19xø9cm. Cond.: G
Groot Japans kutani bord ca. 1900. Polychroom emaille beschilderd met personen in landschap, oude haarscheuren ø36cm.
Chinese blauw-witte schotel 18e eeuw voorstellend werkende dames. Minimale randschilfertjes ø23cm.
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen, 1 deksel gelijmd 32x14x10cm. Cond.: R
Twee letterbakken met Delfts keramiek gevuld, 20e eeuw. Totaal 72 delen 2x68x34cm. Cond.: U
Vijf 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes gedecoreerd met bloemmotief 3,5xø6,5cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse borden met rode achtergrond 18e-19e eeuw ø21,5cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G
Twee porseleinen Pierrots Duitsland 20e eeuw. 1x Pierrot (hand mist), 1x Pierrot gemerkt V.W. 1764 Germany 15-16cm. Cond.: R
Chinees porseleinen sierbord 18e eeuw met blauw bloemendecor. Randbeschadigingen 2,5xø23cm. Cond.: G
Vijf Chinese capucijner schoteltjes 18e eeuw, binnenin vismotief (symbool van geluk) ø10cm.
Grote porseleinen korhoender van Volkstedt Duitsland 20e eeuw 23x30x19cm. Cond.: G
Porseleinen koets met 4 paarden 2e helft 20e eeuw met in de koets een elegante dame. 1 Chipje uit de koets bij het raam. 18x32x11cm. Cond.: G
8 Antieke Hollandse wandtegels 18e-19e eeuw. 7x afgebeeld met kastelen 1x met edelman. 2 stuks licht beschadigd 13,5x13,5cm. Cond.: G
Vier grote Royal Sphinx Boch sierborden (pannekoekborden). Delfts blauwe decoratie begin 20e eeuw Holland ø39cm. Cond.: U
Oud 3-delig Petrus Regout Maastricht keramiek kaststel met blauw decor van bloemen. Holland 20e eeuw 40xø20cm. en 25xø13cm. Cond.: G
8-Hoekige Chinese vleesschotel18e eeuw Queng Long met landschapsdecor en man die eenden voert. Bord is op twee plaatsen gerestaureerd met krammen 3,5x32x27cm. Cond.: R
Vijf Chinese kommen ca. 1900 handbeschilderd met landschapsdecor 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Exotische vogel in Art-deco stijl, Goebel 1984, gesign. Selim., modelnr. 38 938 25, H. 26 cm.
Bisquit porseleinen groep met 5 figuren ca. 1900, ongemerkt met minime beschadigingen 25x27x15cm. Cond.: G
Glazen vis op ronde sokkel, van Muranoglas 2e helft 20e eeuw. Kleurloos glas met goudkleurige insmelting en blauwe staart, minimale beschadiging H.: 31cm.
KPM beeldje van een man in klederdracht. ca. 1910, ontwerp 1786. Stok mist 17cm.
Grote cremekleurig Wedgwood Welleslley bord ca. 1940 England ø33cm. Cond.: G
Twee porseleinen theepotjes. 1x Uitgevoerd in de vorm van een houten kistje met daarop een kindje dat lacht naar een poesje en 1 in de vorm van een weegschaal.Eind 20e eeuw. Cond.: G
Porseleinen figuur van een man op paard met vrouw 20e eeuw. Pastelkleur blauw en roze 22x21x14cm. Cond.: G
10 Japanse kommetjes, eind 19e eeuw, beschilderd met blauw en goud.
17 Delen onyx of speksteen en jade (Japans en Chinees) 19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen schenkkannetje 19e eeuw met blauw-wit bloemdecor 12x12xø6cm. Cond.: G
9 Delen Rosenthal porselein Duitsland, design Moliere. 3x Bonbonniere met goud- en bloemdecor 2xø20cm. 1xø24cm. 6x Petit-Four schaaltjes 6xø10cm. Cond.: G
Kristallen schaaltje van Kai Yinlo 1989 met vlindervoorstelling 10xø16cm. Cond.: U
Kristallen facetgeslepen schenkkaraf uitgewerkt met bloemen en druiven 20e eeuw 26x26xø16cm. Cond.: U
Chinese vaas ca. 1900 met decor van berglandschap en uitgewerkte bloemen aan de kraag 25,5xø9,5cm. Cond.: G
7 Delen divers Japans porselein 18e-20e eeuw. Beschadigd en onbeschadigd Cond.: R
Grote Rosenthal porseleinen presentatieschaal (pompadour) Duitsland met blauw- en bladgoud decor 20e eeuw ø33cm. Cond.: U
9 Porseleinen 19e eeuwse Meissen borden (Duitsland). 1 Bord beschadigd ø25cm. Cond.: G
18e Eeuwse imari scheerbekken, gedecoreerd met bloemen op vaas. De rand is gedecoreerd met bloemen en 1 vogeltje. Bord is gelijmd en gerestaureerd 6,5x26,5cm. Cond.: S
Kavel diverse wandtegels 20e eeuw Holland met verschillende voorstellingen Cond.: G
3-Delig kaststel Royal Sphinx Boch, Delfts blauw ca. 1910 Holland 40xø20cm. en 31xø16cm. Cond.: G
Twee grote Delftse bonte porseleinen sierborden 20e eeuw. Holland met bloemmotief, "536 BM. 4.0.0." ø32cm. en ø38cm. Cond.: U
Oud Chinees theepotje begin 20e eeuw met floraal decor, hengsel mist en er is een chip van het deksel 9,5xø12cm.
4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G
7 Delftsblauwe borden Holland 20e eeuw waaronder Lichtenvoorde ø15cm-ø25cm. Cond.: G
12 Delen divers Chinees porselein 18e-19e eeuw. 6 Diverse kopjes en 6 diverse schoteltjes Cond.: R-G