Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 30 EUR

Antieke kaasstolp met ruit- en amandelslijpsel ca. 1900. bescahdigd 18xø21cm. Cond.: M

Drie kopjes
Resultaat: 30 EUR

Drie Chinese kopjes 18e eeuw (Fam Verle) gedecoreerd met bloemen. Kopjes zijn gerestaureerd met oude restauraties 3,5xø6,5cm. Cond.: R

2 Tegels met figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse blauwe tegels met afbeeldingen van figuren ca. 1750. 1 Tegel mist een klein hoekje 13x13cm. Cond.: R-G

Chinees kopje 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kopje 18e eeuw met bijzonder decor (groen met figuren). Chips van de rand 6,5x8,5cm. Cond.: G

Bont bord
Resultaat: 30 EUR

Bont Hollands bord 18e eeuw gemerkt L.P.K. aardewerk. Met minimale randschade 4,5xø22cm. Cond.: G

Servies Bavaria
Resultaat: 30 EUR

Oud ontbijtservies Bavaria 30-er jaren stijl met rozenmotief (Duitsland). Compleet voor 11 personen. Cond.: G

Imari bord ø24,5cm.
Resultaat: 30 EUR

Japans gouds imari bord 18e eeuw, gedecoreerd met bloemen op een vaas. De rand gedecoreerd met bloemen. Rand met chipje en haarlijnen ø24,5cm. Cond.: R-G

KPM mosterdpotje
Resultaat: 30 EUR

KPM mosterdpotje met deksel en schotel ca. 1920. Gele ondergrond met polychrome bloembeschildering H.: 11cm.

Meissen asbak
Resultaat: 30 EUR

Meissen ronde asbak, met blauwe draken beschilderd, zilveren 925/000 rand,ø 14 cm.

Glazen bokaal
Resultaat: 30 EUR

Glazen bokaal 20e eeuw. Rijkelijk bewerkt met diverse motieven. 25,5cm.

Poppenserviesje
Resultaat: 30 EUR

11-Delig poppenserviesje, waarschijnlijk Thüringen. Polychroom decor van een meisje met gieter en jongen met bloemen. 4x Kop & Schotels (6cm.), Koffiekan (17cm.) en melk- en suikerkan. Licht bestoten.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Tegeltableau en 7 tegels
Resultaat: 27 EUR

Tegeltableau met skutsjesilen (waarschijnlijk Makkum) en 7 losse tegels Holland 20e eeuw. grootste is 40x26cm. Cond.: G

Glazen schenkkan
Resultaat: 27 EUR

Glazen schenkkan 1e helft 20e eeuw met spiraalvormig oppervlak. 22cm.

2 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 26 EUR

Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208

Delftsblauwe knobbelvaas
Resultaat: 25 EUR

Grote knobbelvaas van de Porseleyne fles Delft. Letters "S.T.E. 9-9" Holland Keramiek 39x18cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

Bisquit porseleinen groep
Resultaat: 25 EUR

Bisquit porseleinen beeldengroep. Voorstellend vader en moeder met kind, staand bij een stoel. Frans 20e eeuw. Lichte beschadiging 23x20x14,5cm. Cond.: R

Doos aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Doos aardewerk Mosa Maastricht en koninklijke plateelbakkerij gouda Cond.: G

10 Sierborden
Resultaat: 25 EUR

10 Oude sierborden waaronder 3 Italiaanse 20e eeuw, ø17cm.-ø25cm. Cond.: G

2 Glazen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee mondgeblazen glazen tuitvaasjes eind 20e eeuw. 1 Vaasje mist een stukje glas 26-27,5cm. Cond.: R

Fam Rose schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Chinees aardewerken Fam Rose schaal op voet 20e eeuw 6x26x20cm. Cond.: G

8 Oude sierborden
Resultaat: 25 EUR

8 Oude sierborden met landschappen 20e eeuw, waaronder Schwabap ø25cm. Cond.: G

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen vaasje van Rosenthal Group Germany. Handbeschilderd met bloemen door A. Rolli 20e eeuw 15xø9cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Glazen zeearend
Resultaat: 25 EUR

Gegraveerd persglas kunstvoorwerp. Voorstellend visarend. Gesigneerd Mut. Jonasius Suilis 20e eeuw 19x15x4cm. Cond.: U

Platelen pijpvaas
Resultaat: 25 EUR

Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G

Kristallen tambouret
Resultaat: 25 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Beschadigd Cond.: R

6 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

6 Delen porselein. 2 Chinese kastkommen met rozendecor. 1x Engels aardewerken bord. 1x Delfts bord met gemeentewapen. 1x Bord met bloemdecoratie 1x Chinees bord in de stijl van de 18e eeuw. Cond.: G

Delfts bont bord
Resultaat: 25 EUR

Keramisch Delfts bont bord 17e-18e eeuw, diverse scheuren Cond.: M

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen vaasjes 2e helft 20e eeuw. 1x Royal Kopenhagen "Fayance", polychroom bloemdecor 14cm. 1x Bing & Gröndahl met bruin bloemdecor 12cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

5 Delen Boheems kristal
Resultaat: 23 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bonbonniere, 1 koekjesschaal, 1 dekselbakje in hartvorm, 1 bolle vaas en 1 dekselpot 9-21cm. Cond.: G

5 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G

Vaas, geel glas
Resultaat: 20 EUR

Zware glazen vaas, mondgeblazen 20e eeuw 16xø25cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee keramiek kandelaars "De Porceleyne Fles", gemaakt ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan Fa. Stork Hengelo 18xø9,5cm. Cond.: G

3-Delig kaststel, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Klein miniatuur 3-delig Makkums kaststelletje 20e eeuw geheel gedecoreerd met bloemen 9,5cm. hoog Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

2 Grote Delfts blauwe borden van Petrus Regout met voorstelling van Hollands polderlandschap in de zomer en winter. Naar ontwerp van J. Sonneville midden 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Resultaat: 20 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese blauwe schoteltjes gedecoreerd met bloem- en takmotief. Bordjes hebben randschade ø14cm. Cond.: R

Kristallen vaas en karaf
Resultaat: 20 EUR

Kristallen vaas en karaf 20e eeuw, amandelgeslepen 16xø16cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Sierplaquette
Resultaat: 20 EUR

Grote Delfts blauwe sierplaquette ca. 1900 Holland. Met voorstelling van een schilder van de Haagse school 45x32,5x2cm. Gerestaureerd Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Makkums bord met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. WKP. ø17cm. Cond.: G

Platelen bordje, 1910
Resultaat: 20 EUR

Oud platelen bordje met bloemdecor verso AX en een haan afgebeeld ca. 1930 ø16cm. Cond.: G

Kristallen kan + 6 onderzetters
Resultaat: 20 EUR

Kristallen kan en 6 kristallen onderzetters, ruit- en amandelgeslepen schenkkan 18xø13cm. en zes ruitgeslepen onderzetters ø9cm. Cond.: G

4 Porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

4 Porseleinen figuren eind 20e eeuw. 1x Chinees paartje en 2x Europese voorstelling. 1x25cm. 2x15cm. en 1x14cm. Cond.: G

8 Oude tegels
Resultaat: 20 EUR

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 Makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

Diverse Engelse kop en schotels
Resultaat: 20 EUR

21 Diverse Engelse kop en schotels 20e eeuw. 10x kop en schotel Royal Springfield, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 3x kop en schotel van Elisabethan Staffordshire, 2x kop en schotel v...

Divers kristal/glas
Resultaat: 20 EUR

6 Delen kristal o.a; 3x vaasje, grote schaal, asbak en een grote ronde asbak. Allen 20e eeuw Cond.: G

4 Borden
Resultaat: 20 EUR

Vier porseleinen sierborden, gelimiteerde oplage van Kees van den Berg. Bloemdecor ø21cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen keramiek doorbroken 18e-19e eeuw. Delft? (beschadigd, gelijmd) Cond.: M

Aardewerk windlicht
Resultaat: 20 EUR

Aardewerk windlicht in de vorm van een vrouwfiguur met uitgestrekte armen 2e helft 20e eeuw. 32cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

2 Imari sierborden
Resultaat: 18 EUR

Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R

Doos glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

Doos Maastricht aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk Petrus Regout Maastricht en diversen Cond.: G

Parfumflesje
Resultaat: 15 EUR

Bijzondere parfumfles 20e eeuw, mogelijk Murano glas (mondgeblazen) 12,5xø5cm. Cond.: U

2 Figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3 Vazen
Resultaat: 15 EUR

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

7 Antieke tegels in lijst
Resultaat: 15 EUR

7 Antieke tegels in lijst 19e eeuw. Handbeschilderde polychroom tegels in lijsten. tegels zijn 13x13cm. (met lijst 17x17cm.) Cond.: G

Gouda plateel vaas
Resultaat: 15 EUR

Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G

Dekseldoos pors.
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Art Deco dekseldoos Arzberg/Bayern ca. 1920-1930. Rondom gedecoreerd met bloemen en oranje banden 16xø16,5cm.

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

12 Persoons servies
Resultaat: 14 EUR

12 Persoons aardewerken servies. Handbeschilderd met bloemdecor. 12 kop en schotels, suiker- en melkkannetje en grote koffiepot (22cm.).Deksel suikerpot ontbreekt. Gemerkt Tsjechië-Slowakije. 2 Kopje...

16 Delen glas/kristal
Resultaat: 12 EUR

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

11 kopjes en 6 schoteltjes
Resultaat: 12 EUR

17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G

Doos aardewerk/porselein
Resultaat: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

Fruittester
Resultaat: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen figuren 20e eeuw in kledendracht van de 18e eeuw. 31cm. en 32cm. Cond.: G

Porseleinen figuur
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U

3 Delen Arabia Finland
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 3-delig koffieset van Arabia Finland 20e eeuw, model Ruija?, 21x36x24cm. Cond.: G

Mosa koffiekan
Resultaat: 10 EUR

Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G

Blauw Chinese schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote blauw porseleinen Chinese schotel midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en gebloemde omranding (1 haarscheur), 8xø39,5cm. Cond.: G

Chinees blauw schoteltje
Resultaat: 10 EUR

Chinees blauw schoteltje 19e-20e eeuw met bloemdecor aan beide zijden. (chip) ø11cm.

2 Aardewerken wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken wandplaquetten met daarop compleet uitgewerkt een jongen en meisje lopend over de brug met een engel boven hen. Gemerkt 1000 A en B ca. 1920-1930 32x24x7cm. Cond.: G

2 Borden + kinderservies
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen Royal Worchester Hammersley borden met reliëfdecor van vogels ø22,5cm.(driedimensionaal). 1x Ongemerkt kinderservies 20e eeuw Cond.: U

Makkum bord
Resultaat: 10 EUR

Delfts bont bord in de Makkumse stijl 70-er jaren. Bloemen op vaas motief in het midden ø28cm. Cond.: G

3 Limoges borden
Resultaat: 10 EUR

3 Porseleinen borden van Limoges Frankrijk 20e eeuw. 2x afbeeldend man en vrouw in het park. 1x Groter bord met een man die een serenade brengt ø25cm. Cond.: G

Divers kristal
Resultaat: 10 EUR

Diverse kristallen glazen(17 delen) 20e eeuw. Cond.: U

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

3 Delen porselein. 1x Platelen vaasje Arnhem Holland genummerd 295 Cond.: G. 1x Groen platelen opengewerkt bonbonschaaltje gemerkt Zenith Gouda Holland 4xø12,5cm. (klein haarscheurtje). 1x Platelen v...

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 5 EUR

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

Koffiepot
Resultaat: 5 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

3 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Bloemenhanger
Resultaat: 5 EUR

Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G

Divers kristal/glas
Resultaat: 5 EUR

6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

3 Imari bordjes
Resultaat: 1 EUR

Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G