07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

2 Grote Japanse sierschotels
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse sierschotels 19de -20e eeuw met blauw decor van een Japans landschap 5xø40cm. en 5xø37cm. Cond.: G

Chinees bord 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees bord 20e eeuw met blauw decor 4xø26cm. Cond.: U

3 Chinese bordjes ca. 1890
Startprijs 80 EUR

Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke porseleinen borden Samson China met bloemmotief 18e eeuw. Lichte randschades en haarscheuren ø24cm. Cond.: G

Grote Delftse schotel
Startprijs 110 EUR

Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G

Handbeschilderde plaquette
Startprijs 240 EUR

Porseleinen plaquette 20e eeuw. Handbeschilderd "Die Schäferin nach Hofner '97" 36x26cm. Cond.: G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G

Plateel fruitschaal
Startprijs 90 EUR

Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.

6 Delen porselein
Startprijs 70 EUR

Zes delen porselein, gemerkt Sneroll Grup Bohemia met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

Gouds platelen vaas
Startprijs 20 EUR

Gouds platelen vaas met oor, plateelbakkerij Zuid-Holland midden 20e eeuw 20xø9,5cm. Cond.: G

Plateel beeldje, haas
Startprijs 110 EUR

Wit plateel, Zuid-Holland, beeldje van een haas met ontwerpersstempel van R. Riedel aan de onderzijde. 14cm. Cond: U

Keramiek sierschotel
Startprijs 650 EUR

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

3x Goedewaagen plateel
Startprijs 15 EUR

Drie delen Goedewaagen plateel Gouda. Oorkannetje (8,5xø8cm.), capucijner kommetje en een wandbord (ø16,5cm.)

Plateel vaas, 2 oren
Startprijs 70 EUR

Plateel vaas met 2 oren Zuid-Holland. Decor Tiny, jaarteken 1918. Voetje iets bijgewerkt 21xø18cm.

2x Schoonhoven plateel
Startprijs 10 EUR

Twee delen Schoonhoven plateel. Suikerpotje + deksel (10xø10cm.) en een vaasje (12xø11cm.). Vaasje heeft schade.

Gouds platelen vaasje
Startprijs 35 EUR

Gouds platelen vaasje met oord, decor Princess, plateelbakkerij Ivora Gouda ca. 1920. 1 Chip (goed gerestaureerd) 11x9,5x7,5cm. Cond.: G

Delfts blauw potje
Startprijs 20 EUR

Oude Delfts blauwe keramiek dekselpot ca. 1930. Ram Arnhem met bloemdecor Holland, haarscheur in deksel 15xø14cm. Cond.: R

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

12 Delftsblauw figuren
Startprijs 35 EUR

12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

6 Keramiek molens
Startprijs 20 EUR

6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

3 Delen P.M.I. porselein
Startprijs 35 EUR

6 Keramiek figuren
Startprijs 25 EUR

Zes Delfts keramiek figuren Holland 20e eeuw. 1 Vaasje, 2 kaarskandelaars en 3 figuren. 1 Bakscheurtje Cond.: G