Twee grote Japanse sierschotels 19de -20e eeuw met blauw decor van een Japans landschap 5xø40cm. en 5xø37cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G
Vier antieke porseleinen borden Samson China met bloemmotief 18e eeuw. Lichte randschades en haarscheuren ø24cm. Cond.: G
Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G
Porseleinen plaquette 20e eeuw. Handbeschilderd "Die Schäferin nach Hofner '97" 36x26cm. Cond.: G
Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G
Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.
Zes delen porselein, gemerkt Sneroll Grup Bohemia met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
Gouds platelen vaas met oor, plateelbakkerij Zuid-Holland midden 20e eeuw 20xø9,5cm. Cond.: G
Wit plateel, Zuid-Holland, beeldje van een haas met ontwerpersstempel van R. Riedel aan de onderzijde. 14cm. Cond: U
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U
Drie delen Goedewaagen plateel Gouda. Oorkannetje (8,5xø8cm.), capucijner kommetje en een wandbord (ø16,5cm.)
Plateel vaas met 2 oren Zuid-Holland. Decor Tiny, jaarteken 1918. Voetje iets bijgewerkt 21xø18cm.
Twee delen Schoonhoven plateel. Suikerpotje + deksel (10xø10cm.) en een vaasje (12xø11cm.). Vaasje heeft schade.
Gouds platelen vaasje met oord, decor Princess, plateelbakkerij Ivora Gouda ca. 1920. 1 Chip (goed gerestaureerd) 11x9,5x7,5cm. Cond.: G
Oude Delfts blauwe keramiek dekselpot ca. 1930. Ram Arnhem met bloemdecor Holland, haarscheur in deksel 15xø14cm. Cond.: R
2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G
12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G
3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G
Zes Delfts keramiek figuren Holland 20e eeuw. 1 Vaasje, 2 kaarskandelaars en 3 figuren. 1 Bakscheurtje Cond.: G