Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Grote Japanse sierschotels 4144
2 Grote Japanse sierschotels
Startprijs 100 EUR
Chinees bord 20e eeuw 4145
Chinees bord 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
3 Chinese bordjes ca. 1890 4146
3 Chinese bordjes ca. 1890
Startprijs 80 EUR
4 Borden, 18e eeuw 4147
4 Borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Grote Delftse schotel 4148
Grote Delftse schotel
Startprijs 110 EUR
Handbeschilderde plaquette 4149
Handbeschilderde plaquette
Startprijs 240 EUR
Verkocht
2 Chinese vaasjes 4150
2 Chinese vaasjes

Resultaat:

20 EUR

Plateel fruitschaal 4151
Plateel fruitschaal
Startprijs 90 EUR
6 Delen porselein 4152
6 Delen porselein
Startprijs 70 EUR
Gouds platelen vaas 4153
Gouds platelen vaas
Startprijs 20 EUR
Plateel beeldje, haas 4154
Plateel beeldje, haas
Startprijs 110 EUR
Keramiek sierschotel 4155
Keramiek sierschotel
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Kapitale schotel ca. 1900 4156
Kapitale schotel ca. 1900

Resultaat:

210 EUR

3x Goedewaagen plateel 4157
3x Goedewaagen plateel
Startprijs 15 EUR
Plateel vaas, 2 oren 4158
Plateel vaas, 2 oren
Startprijs 70 EUR
2x Schoonhoven plateel 4159
2x Schoonhoven plateel
Startprijs 10 EUR
Gouds platelen vaasje 4160
Gouds platelen vaasje
Startprijs 35 EUR
Delfts blauw potje 4161
Delfts blauw potje
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Porseleinen figuren 4162
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

10 EUR

12 Delftsblauw figuren 4163
12 Delftsblauw figuren
Startprijs 35 EUR
6 Keramiek molens 4164
6 Keramiek molens
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Kaststel 4165
Kaststel

Resultaat:

40 EUR

3 Delen P.M.I. porselein 4166
3 Delen P.M.I. porselein
Startprijs 35 EUR
6 Keramiek figuren 4167
6 Keramiek figuren
Startprijs 25 EUR