Alexander Gerhardus Dieperink (toegeschreven aan) Ongesigneerd, wasco op papier, portret van een vrouw 40x58cm. Cond.: G
O.H. van de Broek 20e eeuw, aquarel op papier, zeilboot bij avond 28x35cm. Cond.: G
Joost Minningh 1977, ets op papier, balonnen boven circe massimo 47x52cm. Cond.: U
G. Schlosser 20e eeuw, olieverf op paneel, koe aan het water 41x36cm. Cond.: G
Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U
B. Essers (Baarn 1914 - ), ets op papier Nr. 32, surrealistische voorstelling van jongen op kip 10x14cm.
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd (verso Marie Sophie), zeefdruk op papier, abstracte compositie 51x44cm. Cond.: G
Jörg Reme 1980, lithografie op papier, Duitsland surrealistisch nr. 50/200. Cond.: U
J. v. Stal, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Kleyn, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
Pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 7x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bootje bij avond 18x24cm. Cond.: G
Duncan 20e eeuw, olieverf op linnen, impressionistisch landschap penseelvoering 60x90cm. Cond.: U
Gesigneerd Jac. K.31 (Jac. Koeman?), aquarel op papier, stilleven met glas en fruit 34x44cm. Cond.: G
T. van Est 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en druiven 24x30cm. Cond.: U
Landkaart van Overijssel gedrukt door de Koninklijke Textielindustrie Nijverdal Ten Cate N.V. Almelo - Holland. Litho op papier (vochtvlek) 53x42cm. Cond.: M
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U
Ingrid van Bergen 1995, lithografie op papier, Volksparkkunst gezichten nr. 141/150 40x32cm. Cond.: U
Gesigneerd Wilthuis 1966, Medea, lithografie op papier 56x50cm. Cond.: U
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G