Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G
Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Henri Schouten (1864 - 1927 Belgische school), olieverf op paneel, boer met paarden en hond. Signatuur is UV getest, vroeg werk van deze schilder 37x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Monogram B.H.T.S., olieverf op paneel, landschap 21e eeuw 30x40cm. Cond.; U. nieuwwaardig
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G
P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, soep etende visser 24x30cm. Cond.: G
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U