Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, jongentje met kalf
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd schilderij ca. 1920, olieverf op linnen, jongen met kalf (restauratie middenboven) 33x40cm. Cond.: R

Gerard Diepeveen, naar Picasso
Resultaat: 65 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), naar Picasso, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G

8 Plaatjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Willy Beekhuyse, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, vogel
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, winterlandschap met vogels 36x54cm. Cond.: G

Stroethoff, winter
Resultaat: 60 EUR

Stroethoff 20e eeuw, olieverf op linnen, sneeuwgezicht met oude waterput 30x40cm. Cond.: R

Beekman
Resultaat: 60 EUR

A. Beekman ca. 1910, olieverf op linnen, watergezicht met vissers en bosrand 55x37cm. Cond.: G

Marianne Naerebout
Resultaat: 60 EUR

Marianne Naerebout (1958 Rotterdam), kunstwerk op kunststof, 29,5x29,5cm. Cond.: U

Corneille
Resultaat: 60 EUR

Corneille, drukwerk op stof (texoprint), vrouw met kat en duif 72x72cm. Cond.: U

Gravure
Resultaat: 60 EUR

J. Boydell, gravure 19e eeuws naar een voorbeeld van de 18e eeuw. Alchemist "Physick" 29x40cm. Cond.: U

Schilderij, Veluwe
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje 35x25cm. Cond.: G

Kind in bruine kleding
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur van een jongen ca. 1900. Onduidelijk te zien of het voorgedrukt is of misschien origineel is ø11cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij W. Michelbrink
Resultaat: 50 EUR

W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Landkaart Zutphen
Resultaat: 45 EUR

Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G

Gesigneerd Brown, stilleven
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U

Moerkerken
Resultaat: 45 EUR

H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G

Gesigneerd Kleyn
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Kleyn20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 18x24cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

Aquarel W.K. de Wijs
Resultaat: 40 EUR

W.K. de Wijs 1942 (Rotterdam 1884 - 1964 Enschede), aquarel op papier, landschap met korenschoven 48x38cm. Cond.: G

2 Maal Donkerspel
Resultaat: 40 EUR

2x G. Donkerspel 20e eeuw, olieverf op paneel, watergezicht met figuren 13x18cm. Cond.: G

Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1920,Toegeschreven aan Frans Hoos, olieverf op linnen, dorpsstraatje 33x50cm. Cond.: G

Range, landschap met koeien en eenden
Resultaat: 35 EUR

Range Hollandse school, olieverf op linnen, landschap met koeien en eenden 50x60cm. Cond.:U

P. Terpstra, landschap
Resultaat: 35 EUR

P. Terpstra ca. 1920, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 24x30cm. Cond.: G