07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Schilderij, jongentje met kalf 1136
Schilderij, jongentje met kalf

65 EUR

Gerard Diepeveen, naar Picasso 1380
Gerard Diepeveen, naar Picasso

65 EUR

8 Plaatjes, 18e eeuw 1064
8 Plaatjes, 18e eeuw

60 EUR

Willy Beekhuyse, stilleven 1125
Willy Beekhuyse, stilleven

60 EUR

Schilderij, vogel 1153
Schilderij, vogel

60 EUR

Stroethoff, winter 1165
Stroethoff, winter

60 EUR

Beekman 1175
Beekman

60 EUR

Marianne Naerebout 1222
Marianne Naerebout

60 EUR

Corneille 1224
Corneille

60 EUR

Gravure 1239
Gravure

60 EUR

Schilderij, Veluwe 1351
Schilderij, Veluwe

60 EUR

Kind in bruine kleding 1363
Kind in bruine kleding

60 EUR

Schilderij, stilleven 1126
Schilderij, stilleven

55 EUR

Schilderij W. Michelbrink 1107
Schilderij W. Michelbrink

50 EUR

Landkaart Zutphen 1018
Landkaart Zutphen

45 EUR

Gesigneerd Brown, stilleven 1039
Gesigneerd Brown, stilleven

45 EUR

Moerkerken 1159
Moerkerken

45 EUR

Gesigneerd Kleyn 1238
Gesigneerd Kleyn

45 EUR

Schilderij 1023
Schilderij

40 EUR

Aquarel W.K. de Wijs 1160
Aquarel W.K. de Wijs

40 EUR

2 Maal Donkerspel 1167
2 Maal Donkerspel

40 EUR

Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis 1244
Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis

40 EUR

Range, landschap met koeien en eenden 1127
Range, landschap met koeien en eenden

35 EUR

P. Terpstra, landschap 1317
P. Terpstra, landschap

35 EUR