07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Verheul 1394
Verheul

35 EUR

Toegeschreven Dieperink, vrouw 1189
Toegeschreven Dieperink, vrouw

30 EUR

Aquarel, v.d. Broek 1190
Aquarel, v.d. Broek

30 EUR

Joost Minningh, eigendruk 1256
Joost Minningh, eigendruk

30 EUR

Naakt in lijst 1279
Naakt in lijst

30 EUR

Schilderij, G. Schlosser 1314
Schilderij, G. Schlosser

30 EUR

Monogram Y.D.F., flanerende dames 1327
Monogram Y.D.F., flanerende dames

30 EUR

B. Essers, ets 1057
B. Essers, ets

25 EUR

Schilderij W. Michelbrink 1121
Schilderij W. Michelbrink

25 EUR

Marie Sophie 1252
Marie Sophie

25 EUR

Jorg Reme, litho 1269
Jorg Reme, litho

25 EUR

J. v. Stal, bosgezicht 1325
J. v. Stal, bosgezicht

25 EUR

Gesigneerd Kleyn 1140
Gesigneerd Kleyn

20 EUR

Stilleven 50-er jaren 1199
Stilleven 50-er jaren

20 EUR

2 Strandgezichtjes 1225
2 Strandgezichtjes

20 EUR

Schilderij, bootje op meer 1274
Schilderij, bootje op meer

20 EUR

Schilderij 1293
Schilderij

20 EUR

Aquarel met fles en fruit 1306
Aquarel met fles en fruit

20 EUR

Schilderij, stilleven 1377
Schilderij, stilleven

20 EUR

Landkaart Overijssel 1100
Landkaart Overijssel

15 EUR

Theo Ros, eigendruk 1232
Theo Ros, eigendruk

15 EUR

Ingrid van Bergen 1235
Ingrid van Bergen

15 EUR

Wilthuis, Litho 1966 1258
Wilthuis, Litho 1966

15 EUR

Crawford 1197
Crawford

10 EUR

Aquarel 1215
Aquarel

5 EUR

Tara, vrouwelijk naakt 1284
Tara, vrouwelijk naakt

5 EUR