Piet Groen (1886 - 1964 Rotterdam), houtskool op papier, "Oorlogsleed" 38x59cm. Cond.: G
Neffkens 1952, aquarel op papier, stilleven met zilveren kan 33,5x42,5cm.
J. Borg ca. 1920, olieverf op linnen, bomkade te Dordrecht , 50x70cm. Cond.: G
Eduard Karsen (1860 - 1941 Amsterdam), olieverf op linnen, "Tentenkamp" 55x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Bali 50-er jaren, olieverf op linnen, Balinese schone (scheurtje) 40x50cm. Cond.: G
Bisson 20e eeuw(Franse school), aquarel op papier, Ventië 26x33cm. Cond.: G
Clement Bezemer (Zwijdrecht 1910 -), leerling van Cor Noltee, stilleven met bloemen, olieverf op linnen, 70x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Jacoba Surie (UV lamp getest), olieverf op linnen, stilleven met keramiek 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U
Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G
Grafiek 2e helft 20e eeuw, oeverlandschap, granolitografie, links onder gemonogr.MFL, 32x50 cm.
J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U