Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Granaat armband, gouden slot 159
Granaat armband, gouden slot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Parel broche zilver 267
Parel broche zilver

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Parel broche zilver 268
Parel broche zilver

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Parel broche zilver 269
Parel broche zilver

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Armband zilver 291
Armband zilver

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Zilv.ring+oorst. 292
Zilv.ring+oorst.

Resultaat:

10 EUR

Parelketting, WG slot 413
Parelketting, WG slot
Geen vanafprijs
Verkocht
5 Horloges 441
5 Horloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zakhorloge, houten kast 503
Zakhorloge, houten kast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Divers zilver etc. 382
Divers zilver etc.

Resultaat:

20 EUR

Broche/ring zilver zeeuwse knop 293
Broche/ring zilver zeeuwse knop
Startprijs 25 EUR
Zegelring 380
Zegelring
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Sieraden 386
5 Sieraden

Resultaat:

40 EUR

Dasklem + spelden 388
Dasklem + spelden
Startprijs 40 EUR
Rijring Zirkonia 286
Rijring Zirkonia
Startprijs 60 EUR
Parelring 29
Parelring
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Diverse sieraden 384
Diverse sieraden

Resultaat:

65 EUR

WG Oorhangers parel/bril. 278
WG Oorhangers parel/bril.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Vestzakhorloge 443
Vestzakhorloge

Resultaat:

105 EUR

Cilinderhorloge 502
Cilinderhorloge
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Longines 504
Longines

Resultaat:

75 EUR

Parelcollier 271
Parelcollier
Startprijs 80 EUR
Oorhangers GG 289
Oorhangers GG
Startprijs 80 EUR
Parelring 28
Parelring
Startprijs 95 EUR