Drie zilveren miniatuur fotolijstjes. 925/000, ca. 38gr. 2,5x4,5cm. Cond.: U
Opengewerkt presenteer schaaltje,Duitsland 1e helft 20e eeuw, MZ zilver 800/000, binnenkant met 3 engeltjes buitenrand opengewerkt met bloemmotief. 17 x 13 cm., ca. 113 gr.
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje ca. 4gr. 7cm. Cond.: G
Twee zilveren vaasjes begin 1900 925/000 ca. 141gr. 7xø6,5cm. Cond.: G
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Zoutschaaltje ,Dessau ca.1840/50, onduidelijk meesterteken, zilver 13 Lot ( 813/000 in de vorm van een blad waarop een schaaltje. H. 6 cm.,L. 11.5 cm., 40 gr.
2 Kristallen kruidenschaaltjes met lepeltje in doos. Nederland begin 20e eeuw, kristal met zilveren rand. min.chipjes. Schaaltjes ø 5 cm., lepel L 6.5 cm.
Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G
Zilveren inktpot 835/000, ca. 427gr. ,4,5x10x10cm. Glazen inzet ontbreekt Cond.: U
Zeer decoratieve aanbiedschaal, glas met silver-overlay, gest.Sterling 925/000, 20e eeuw, in het midden een zwanenhals,ø 28.5 cm.
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
Drie kristallen asbakken met zilveren montuur ca. 1910-1920, gemerkt Wilhelm Theodor Binder/ E.L. Vietor. De monturen zijn 830/000, 835/000 en 925/000, minimale chips ø9,5-ø11cm.
Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G
Antieke bonbontang met zilveren heften, 830/000, 15cm. Cond.: U