93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Zilveren geribte kan met deksel, waarschijnlijk Spanje, H.35 cm. xø 15 cm.
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.
Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.
Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U
Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G
Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G
Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U
Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster, ca. 1900, ca.180gr. 14,5xø8cm.
Kristallen Hollands ovale theebus met zilveren deksel voorzien van bloemmotief. 835/000 8x9x7,5cm. Cond.: U
Gouden zakhorloge ca. 1920 585/000 van het merk Lepina ø4,8cm. Origineel Cond.: G
Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U
Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U
Mooi goud op zilveren sigarettenetui 30-er jaren 900/000 ca. 128gr. 8,5x8,5cm. Cond.: G
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U
12-Delig zilveren visbestek in euit, Nürnberg 800/000 Cond.: U
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G
Decoratieve schaal USA 1e helft 20e eeuw, onderkant gemerkt:Tiffany. Schaal heeft monogram MS., H.7 cm.
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R
Schitterende antieke Hollands zilveren sauslepel met getorste steel, voorzien van parelrand, MT: AK 47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1880, ca. 49gr. 16cm. Cond.: U
3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G
Twee handgemaakte slavenarmbanden en choker van zilver (vermoedelijk India). Gewicht slavenarmbanden ca. 150gr. Gewicht choker ca. 245gr.
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000
Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.
Twee Amerikaans zilveren schaaltjes Georg Jensen 925/000 ca. 68gr. 10x7cm. Cond.: G
Zes zilveren vergulde Deense geëmailleerde lepeltjes in origineel etui 925/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierdeksel ca. 10gr. 0,8x2,8x2,2cm. Cond.: G