Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een leeuw gesigneerd F. Azam 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 12x16x6cm. Cond.: G
Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.
Zeer kleine beschadigingen.
Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G
Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U
Bronzen halve ring van hoge kwaliteit 19e eeuw. Romeinse voorstelling met figuren, classicisme 4,5x21x10cm. Cond.: G
Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen sierschotel met Griekse voorstelling, gesigneerd E. Picault Sculp. ø34cm. Cond.: U
Antiek compositie beeld op houten voet getiteld "Prisonniere" van Ferrand 37x16x14cm. Cond.: G