Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen koro 3973
Bronzen koro

Resultaat:

375 EUR

Oud albasten beeld 3974
Oud albasten beeld
Startprijs 700 EUR
Zinken paard 3975
Zinken paard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen brievenstandaard 3976
Bronzen brievenstandaard

Resultaat:

230 EUR

Houten Heilig hart beeld 3977
Houten Heilig hart beeld
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Beeld, olifant 3978
Beeld, olifant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen buste, Jezus 3979
Bronzen buste, Jezus

Resultaat:

300 EUR

Bronzen figuur, Diogenis 3980
Bronzen figuur, Diogenis
Startprijs 120 EUR
18e Eeuws Petrushoofd 3981
18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Houtsnijwerk 3982
Houtsnijwerk

Resultaat:

40 EUR

Bronzen beeld 3983
Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Bronzen uil 3984
Bronzen uil

Resultaat:

100 EUR

Bronzen paard 3985
Bronzen paard
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 3986
Bronzen beeld

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Buste, jonge vrouw 3987
Buste, jonge vrouw

Resultaat:

70 EUR

Bronzen beeld, Ceres 3988
Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR
Bronzen beeld 3989
Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Beeld, boerenvrouw 3990
Beeld, boerenvrouw

Resultaat:

180 EUR

Beeld, haan 3991
Beeld, haan
Startprijs 35 EUR
Bronzen beeldje 3992
Bronzen beeldje
Startprijs 270 EUR
Bronzen miniatuur, vrouw 3993
Bronzen miniatuur, vrouw
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, zittend jongetje 3994
Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR
Bronzen smid 3995
Bronzen smid
Startprijs 145 EUR
Verkocht
Beeld, L.F. Moreau 3996
Beeld, L.F. Moreau

Resultaat:

45 EUR