Doos divers koperwerk waaronder; kleine koetslampen, ketel, weegschaal, snotneus etc. Cond.: G
Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G
Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U
Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G
Oud Engels mahoniehouten dienblad met inlegwerk ca. 1920 in zeer goede staat 5x27x24cm. Cond.: U
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G
Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G
Landkaart van Friesland ca. 1900, nadruk van een kaart uit 1568 50,5x33,5cm. Cond.: G
H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G
Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Grote 18e eeuwse blauw Chinese kom + eind 19e eeuws Chinees wapenbord. Kom aan de binnen- en buitenkant gedecoreerd met bloemen en guirlandes. Kom heeft 1 chip en en een haarscheur 11xø26cm. Cond.: R....
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G
Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Schilderij naar Jespers, olieverf op paneel, Afrikaanse maskers 30x40cm. Cond.: G
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Derk Isselmann (1890 Almelo - 1959 Den Haag), olieverf op linnen, bloemsilleven met kleed 60x80cm. Cond.: G
Oude lampevoet van Limoges porselein (Frankrijk) met metaal vergulde voet 20e eeuw. Lichte beschadiging 35xø13cm. Cond.: G