Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers koperwerk waaronder; kleine koetslampen, ketel, weegschaal, snotneus etc. Cond.: G

Hollandse staande barometer
Resultaat: 80 EUR

Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G

Kapstok met reeënpoten
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U

Dienblad
Resultaat: 25 EUR

Groot uitgewerkt zilvertin dienblad, gemerkt Hoeker en Zoon. Rococo vormgeving 20e eeuw met glazen bodem 47x26cm. Cond.: G

Foto Projectie apparaat
Resultaat: 70 EUR

Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G

Engels mahonie dienblad
Resultaat: 26 EUR

Oud Engels mahoniehouten dienblad met inlegwerk ca. 1920 in zeer goede staat 5x27x24cm. Cond.: U

Gestoken console
Startprijs 220 EUR

Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G

4-Pas tegeltableau
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G

Diverse blauwe bordjes
Startprijs 20 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G

Grote schotel
Startprijs 100 EUR

Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G

Landkaart Noord-Nederland
Resultaat: 65 EUR

Landkaart van Friesland ca. 1900, nadruk van een kaart uit 1568 50,5x33,5cm. Cond.: G

H. de Wit, boerderij
Startprijs 80 EUR

H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G

Lalique asbak
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

Grote kom + wapenbord
Startprijs 40 EUR

Grote 18e eeuwse blauw Chinese kom + eind 19e eeuws Chinees wapenbord. Kom aan de binnen- en buitenkant gedecoreerd met bloemen en guirlandes. Kom heeft 1 chip en en een haarscheur 11xø26cm. Cond.: R....

Chinees bord
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Miniatuurkastje
Resultaat: 20 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

2 Schilderijtjes
Resultaat: 35 EUR

Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 75 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Schilderij, naar Jespers
Startprijs 100 EUR

Schilderij naar Jespers, olieverf op paneel, Afrikaanse maskers 30x40cm. Cond.: G

Ca. 10 Kussen
Resultaat: 60 EUR

Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G

Derk Isslman, bloemstilleven
Startprijs 200 EUR

Derk Isselmann (1890 Almelo - 1959 Den Haag), olieverf op linnen, bloemsilleven met kleed 60x80cm. Cond.: G

Lampevoet, Limoges
Startprijs 80 EUR

Oude lampevoet van Limoges porselein (Frankrijk) met metaal vergulde voet 20e eeuw. Lichte beschadiging 35xø13cm. Cond.: G