Twee Engelse Stafforshire honden van keramiek 20e eeuw 14x8x4cm. Cond.: U
4 Aardewerken borden 20e eeuw. Holland Blau (Franz Ant Mehlen Bonn Rhein) ø26cm. Cond.: G
Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G
Chinees bord 20e eeuw rijkelijk versierd met gekleurde bloemen en 2 paradijsvogels ø29cm. Cond.: G
3 Kopjes en 1 schoteltje 18e eeuw, familie rose met bloemmotief, onder glazuur beschildering 2 kopjes gaaf/gerestaureerd, schotel met minimale chip en haarscheurtje.
Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof eind 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G
Kavel met diverse figuren van porselein en kunststof 20e eeuw. Enkele beschadigd Cond.: G
2 Delen Meissen porselein Duitsland 20e eeuw. 1x Melkkannetje met bloemdecor 8,5x10x7cm. 1x onderbordje op 3 bolvormige pootjes met bloemdecor 2,5xø15cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 (gerodineerd) rondom bezet met zirkonia. ø 53.
Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G
Sterling zilveren broche gemaakt voor de week van het sieraad, ontwerp Jeroen Krabbe 1999, 8.1 gr.
Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G
Antieke wandkoffiemolen ca. 1900, groen met gouddecor 38x14x18cm. Cond.: G
Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R
Oude Grundig radio (wereldontvanger) 60-er jaren in goede staat 36x71x28cm. Cond.: G
Zes oude onderzetters met jachtvoorstellingen in goede staat 22x29cm. Cond.: G
Koperen 5-delige haardset, Holland 20e eeuw ,met scheepjes aan de uiteinden 60x20x15cm. Cond.: U
Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G
Antieke roodkoperen trechter omgebouwd naar plafondlamp 28xø27cm. Cond.: G
Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G
Majolica electrische petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw ,met bloemetjesmotief en messing voet .60xø26cm. Cond.: G
8 Houten figuren 20e eeuw Afrika (1 gelijmd), o,a; portretten van Afrikanen 20-32cm. Cond.: G
Kleine wandvitrine met diverse messing vogelsoorten 20e eeuw 23x32x6cm. Cond.: G
Zes houten olifanten, ebbenhout-kleur (Afrika) 20e eeuw 5-12cm. Cond.: G
Zes houten sigarenmakers vormen begin 20e eeuw 55-65cm. Cond.: G
Messing kroonlamp 6-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø44cm. Cond.: U
7 Tinnen figuren met messing 20e eeuw. 6 Eenden en 1 ei 5-11cm. Cond.: G
Oude kerkelijke wierookbrander geëlectrificeerd ca. 1930 37xø8cm. Cond.: G
Antieke Duitse Dresch-Flegel van beukenhout met leer 150x65cm. Cond.: G
6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G
Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.
Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G
Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).
Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G
Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G
Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R