Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

Drie antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1890, decor Amazone (1 beschadigd) ø26cm. Cond.: G

3 Borden, Petrus Regout
Resultaat: 10 EUR

Drie borden van Petrus Regout Maastricht, decor Ruth Boaz ca. 1890 Holland ø26cm. Cond.: G

2 Sierbordjes
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen sierbordjes. Delft Porseleyne Fles 60-er jaren. Blauw bloemdecor ø33cm. Cond.: G

Delen Engelse koffieservies
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G

Imari bord ø31cm.
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord 19e eeuw met geschulpte rand en landschapsdecor. 1 Hoekje gelijmd verder gaaf ø31cm. Cond.: M

Glazen vaasje groen
Resultaat: 10 EUR

Modern mondgeblazen vaasje met bloemmotief opgelegd. Gelobte kraag 18xø9,5cm. Cond.: G

Herdenkingsbord
Resultaat: 10 EUR

Groot porseleinen herdenkingsbord "Nederland bevrijd 1945", Petrus Regout Maastricht ø33cm. Cond.: U

Keramiek bord
Resultaat: 10 EUR

18e Eeuws keramisch bord Holland ø23cm. Randbeschadigingen Cond.: R

Dekselpot Delfts blauw
Resultaat: 10 EUR

Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U

Aardewerken pot
Resultaat: 10 EUR

Blauw aardewerken dekselpot met tekst "Aloe" Duits 20e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld) 23,5xø13cm. Cond.: G

Twee keramiek jeneverflessen
Resultaat: 10 EUR

Twee keramiek jeneverflessen Delfts blauw Holland 20e eeuw. (1x Royal Goedewaagen), 28xø7,5cm. Cond.: G

2 Cappucino koppen
Resultaat: 10 EUR

Twee grote cappucino koppen met onderschotel, gemerkt "Adams, member of the Wedgwood group". 1 Handvat is gelijmd 18xø19cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 10 EUR

Glazen vaas 2e helft 20e eeuw. Helder glas met geslepen decor en koud emaille beschildering van rozen. Lichte randschade 20,5cm.

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.Beschadigd

Wedgwood bord
Resultaat: 10 EUR

Wedgwood porseleinen sierbordje, blauw met creme bloemdecor. "Wedgwood + Barlaston of Etruria Embossed Queens Ware" ø21cm. Cond.: U

14 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G

4 Kop & 11 Schotels
Resultaat: 10 EUR

4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788
Resultaat: 9 EUR

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788

12 Surinaamse munten 1944-1948
Resultaat: 9 EUR

Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...

3 Munten 1 Cent 1902-1905
Resultaat: 8 EUR

Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).

10 Cent 1912 (ZF-)
Resultaat: 8 EUR

Munt van 10 cent uit 1912 in ZF- conditie.

Doos diversen + 2 lopers
Resultaat: 5 EUR

Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G

Typemachine
Resultaat: 5 EUR

Oude typmachine van het merk Universal underwood, in koffer in goede staat 17x32x33cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 5 EUR

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

2 Houten figuren
Resultaat: 5 EUR

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Machete en schild
Resultaat: 5 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

Jugendstil broche
Resultaat: 5 EUR

Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G

Messing lamp
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 5 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

3 Munten 1 cent 1878-1881
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).

3 Munten 1 cent 1882-1884
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.

5 Cent 1934 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1934 in P conditie

5 Cent 1936 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1936 in P conditie.

5 Cent 1932 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1932 in P conditie.

40 Munten 25 cent 1950-1992
Resultaat: 5 EUR

Veertig munten van 25 cent uit 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, , 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 2x 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 19...

1/2 Duit 1808 (ZF) Ned. Indië
Resultaat: 5 EUR

Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.

3 Munten 2,5 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)

Villeroy & Boch bord
Resultaat: 5 EUR

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

Japans bord
Resultaat: 5 EUR

Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U

Imari bordje
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G

Imari bord ø21,5cm.
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G

10 Cent 1916
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1916.

10 Cent 1925 (P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1925 in P conditie.

25 Cent 1919 (ZF/P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 25 cent uit 1919 in ZF/P conditie.

Doos diversen
Resultaat: 3 EUR

Doos diversen met 3 tinnen objecten, 1x rest-servies creme-goud en 1 glazen vaas (groen.)

2 Koperen lampen
Resultaat: 1 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk (Azië)
Resultaat: 1 EUR

3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G