Drie antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1890, decor Amazone (1 beschadigd) ø26cm. Cond.: G
Drie borden van Petrus Regout Maastricht, decor Ruth Boaz ca. 1890 Holland ø26cm. Cond.: G
Twee porseleinen sierbordjes. Delft Porseleyne Fles 60-er jaren. Blauw bloemdecor ø33cm. Cond.: G
Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G
Japans imari bord 19e eeuw met geschulpte rand en landschapsdecor. 1 Hoekje gelijmd verder gaaf ø31cm. Cond.: M
Modern mondgeblazen vaasje met bloemmotief opgelegd. Gelobte kraag 18xø9,5cm. Cond.: G
Groot porseleinen herdenkingsbord "Nederland bevrijd 1945", Petrus Regout Maastricht ø33cm. Cond.: U
Oude porseleinen dekselvaas Delft 20e eeuw. Delfts blauw Ram 145.A Holland 27xø17cm. Cond.: U
Blauw aardewerken dekselpot met tekst "Aloe" Duits 20e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld) 23,5xø13cm. Cond.: G
Twee keramiek jeneverflessen Delfts blauw Holland 20e eeuw. (1x Royal Goedewaagen), 28xø7,5cm. Cond.: G
Twee grote cappucino koppen met onderschotel, gemerkt "Adams, member of the Wedgwood group". 1 Handvat is gelijmd 18xø19cm. Cond.: G
Glazen vaas 2e helft 20e eeuw. Helder glas met geslepen decor en koud emaille beschildering van rozen. Lichte randschade 20,5cm.
Japans imari bord ca. 1900, polychroom beschilderd met geisha's in een tuin.Beschadigd
Wedgwood porseleinen sierbordje, blauw met creme bloemdecor. "Wedgwood + Barlaston of Etruria Embossed Queens Ware" ø21cm. Cond.: U
Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G
4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G
Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...
Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).
Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G
Oude typmachine van het merk Universal underwood, in koffer in goede staat 17x32x33cm. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G
Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.
Veertig munten van 25 cent uit 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, , 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 2x 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 19...
Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.
Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G
Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U
Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G
Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G
Doos diversen met 3 tinnen objecten, 1x rest-servies creme-goud en 1 glazen vaas (groen.)
3 Delen koperwerk (Azië) 20e eeuw. 22xø30cm. 28x25x21cm. en 25x12xø19cm. Cond.: G