Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij op metaal, paarden en figuren
Resultaat: 280 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R

Onyx pendule
Resultaat: 280 EUR

Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek
Resultaat: 275 EUR

Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G

P. Arntzenius
Resultaat: 275 EUR

Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G

Keith Haring, zeefdruk
Resultaat: 275 EUR

Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G

Kraagvaas, China
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

Ovale zilveren theedoos
Resultaat: 260 EUR

Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U

Granaatarmband 3-rij
Resultaat: 260 EUR

Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.

Rosenthal servies
Resultaat: 260 EUR

Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G

Engels zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Schilderij, Indonesische landarbeiders
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G

J. Leon Stern Dusseldorf
Resultaat: 250 EUR

Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G

Design klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U

Klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G

Groenlose kast
Resultaat: 250 EUR

Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...

9 Diepe borden
Resultaat: 250 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Beschilderde kast
Resultaat: 240 EUR

Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G

Toonbank / Vitrine
Resultaat: 240 EUR

Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 240 EUR

Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...

Bronzen kat
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

Ring GG brilj.
Resultaat: 225 EUR

Rijring WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.35 crt. (3 ringen aan onderzijde verbonden tot 1 ring) ø 54, ca.4.5 gr.

Kavel div.sieraden
Resultaat: 225 EUR

Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 225 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...

Tableau met Oosters figuur
Resultaat: 225 EUR

Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Grote blauw Chinese dekselpot ca. 1900. Voorkant gedecoreerd met landschapsdecor met figuren te paard op een brug. Achterkant gedecoreerd met een grote levensboom 26xø14cm. Cond.: G

2 Zoutkeldertjes
Resultaat: 220 EUR

Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U

Zilveren herenhorloge
Resultaat: 220 EUR

Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G

Samovaar 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G

2 Koperen gewichten
Resultaat: 220 EUR

Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U

Tweepersoon Chesterfield bank
Resultaat: 220 EUR

Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G

Wit borstbeeld, dame
Resultaat: 220 EUR

Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.

Granaat snoer
Resultaat: 210 EUR

Granaat snoer L.36 cm., met groot RG sluiting.

Gestoken klok met leeuw
Resultaat: 210 EUR

Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G

Art Deco theewagen
Resultaat: 210 EUR

Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G

2 Karaffen, zilv. montuur
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G

Carlo Alessi servies
Resultaat: 200 EUR

Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G

Zilveren breipenhouder
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G

Bloedkoraal collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van ruwe poreuse bloedkoraal, aflopend ø 30-9 mm., GG bolsluiting. L.55 cm.

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U

Ring GG brilj.
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 750/000 met briljant gezet ca. 0.14 crt. ø56, ca.5.5 gr.

Beschuitbus, zilv. knop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, M. Richters
Resultaat: 200 EUR

Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R

Kristallen plafoniere
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G

Messing 6-lichts kroon
Resultaat: 200 EUR

Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G

Brevete pendule
Resultaat: 200 EUR

Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R

Art Deco pendulestel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G

Houten Art Deco wandklok
Resultaat: 200 EUR

grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.

Eikenhouten schrijftafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.

Dressoir 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G

Buffet met spiegelopzet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Alte Fritz
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U

Houten engel ca. 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G

Lalique asbak
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Kantonese dekselpot 19e eeuw compleet gedecoreerd met krijgers, vlaggendragers en krijgers te paard 46xø24cm. Cond.: G-U

Vaas keramiek
Resultaat: 200 EUR

Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa H. 22 cm.

2-Gewichten klok
Resultaat: 195 EUR

Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G

Theestoof + Zakketel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...

Koffiemolen + bolkschaaf
Resultaat: 190 EUR

Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 190 EUR

Antieke mahoniehout fineer Biedermeier secretaire Holland ca. 1880. Binnenwerk zonder lades, ongerestaureerd (beschadigd) 203x105x48cm. Cond.: M

Grote pers
Resultaat: 190 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, Herez 210x260cm. Cond.: G

Chinees kastje
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G

Open boekenkast
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 190 EUR

Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 190 EUR

Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U

Gouden horloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø51

Zilveren schaaltje op pootjes
Resultaat: 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

Granaat collier
Resultaat: 180 EUR

Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.

Windsor stoel
Resultaat: 180 EUR

Antieke 19e eeuwse iepenhouten Windsor-stoel met hoge rugleuning. Prachtige patina 113x68x76cm. Cond.: G

Chinese sidetable
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G

Meissen porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U

Ring GG, 0,30ct. bril.
Resultaat: 175 EUR

Ring GG 585/000 bezet met briljant ca.0.30 crt,ø57,

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 175 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M

Commode met inlegwerk
Resultaat: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Commode met inlegwerk
Resultaat: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Chinese kom, visjes
Resultaat: 175 EUR

Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U

Bloedkoraal hanger
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.

3 Delen Hindeloopen
Resultaat: 170 EUR

3 Delen Hindeloopen. 2x Armstoel met rieten zitting en 1x opklapbare geschulpte tafel (voor- en achterzijde beschilderd) in zeer goede staat. 111x50x55cm. en 72x76x59cm. Cond.: G

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 165 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Comtoise, harp
Resultaat: 165 EUR

Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G